Menu

Ile czasu spędzasz codziennie przed lustrem?

Przeczytałam ostatnio artykuł, w którym postawiona była teza (powoływano się nawet na jakieś mniej lub bardziej wiarygodne wyniki badań) mówiąca między innymi o tym, że statystyczna kobieta spędza przed lustrem 5 dni w roku, czyli w przeliczeniu 18 minut dziennie. Jeśli jednak przygotowuje się na wieczorne wyjście lub inną uroczystość, to czas ten wydłuża się do 40 minut. A jak to jest u Ciebie? Mieścisz się w średniej statystycznej czy zwyczajowo dłużej celebrujesz codzienną toaletę? Pochwal się, ile czasu spędzasz codziennie przed lustrem :-)

Ania
 887  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

toaleta makijaż

Odpowiedzi

renata29
Rano to jakąś minutę ale jak tak zebrać wszystkie zerknięcia w ciągu dnia to z 18 minut się uzbiera :) A wyjścia i makijaż to zupełnie co innego.Przekraczam wszelkie statystyki.Nie mam wprawy w malowaniu i porządne wypacykowanie się zajmuje mi ponad godzinę :)
234olenka
U mnie jest tak,. że w tygodniu mało co spędzam czasu przed lustrem, 5 minut mi wystarcza. Rano to tylko włosy związuje w kok i tyle. zaś więcej czasu spędzam przed lustrem jak mam zamiar gdzieś jechać czy tez jesteśmy umówieni na jakieś spotkanie ze znajomymi. najwięcej czasu spedzam przed lustrem w weekendy. wtedy mam czas na wszystko, a od pon do pt.. chodzę roztrzepana. :)
amalka
Dzień w dzień wykonuję pełen makijaż. Co rano sterczę w lazience 40-50 minut (higiena ogólna, mycie włsow, fryzura, tapeta) przy czym samym "dziobem" zajmuję się około połowę czasu. Nie wyjdę z domu "niezrobina" :)
maja1482
przed lustrem spędzam zdecydowanie za mało czasu:////wyjścia i imprezy to zupełnie co innego może z 30 min... nigdy nie mierzyłam, ale to chyba też nie zbyt wiele...
Beatka2010
Jak gdzieś wychodzę to około godzinka przed lustrem mi starcza,a jak do sklepu obok tylko to 10 minut-rzęsy,korektor i podkreślenie brwi.Jak cały dzionek siedzę w domku i nikogo się nie spodziewam to podstawowa higiena bużki, czyli mycie,tonik,krem pod oczka i na buzkę czyli 5 minut/czasem maseczka(wtedy 30 minut)
daryjka87poznan
Rano w normalny dzien mało spędzam przed lustrem bo do 10 minut. Gdy gdzies wychodzimy na jakoms impreze to wiadomo dłuzej ale tez bez przesady. 20 minut mi starczy.
sara7777
ja tak jak Daryjka87poznan
goskapolak
Nie wiem ile- w każdym razie stanowczo za mało:)
domka
Znacznie mniej niż 5 lat temu .......
kaswyrzyk
Gdy rano idę do pracy na makijaż zazwyczaj poświęcam 10-15 min. Natomiast wieczorem, gdy się gdzieś wybieram to najczęściej 40 min. :)
aniol
zawsze przed praca pełny makijaż bez niego niewyjde ok 10 minut z fryzura wyjdzie szybko sie maluje.Ale mam wprawe a jak ktos niema to wiadomo ze dłuzej .Lustra sa po to by w nie spoglądac hihi a kobiety to lubia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.