Menu

ile czekałyscie z zajsciem w druga ciaze po cięciu cesarskim?

Hej Mamuśki ! ja mam pytanko ile czekałyście z zajściem w druga ciąże po cięciu cesarskim ?bo opinie lekarzy znam nawet kilku i jedni mówią że już po 6 miesiącach można się starać inni że rok a kolejni że 2-3 lata. więc już sama nie wiem.i jestem ciekawa jak to u was było ?

Madzika
 684  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ciąża poród dziecko cięcie cesarske

Odpowiedzi

Dzeni
Powiem Ci tak...najlepiej poczekać 2 lata tak jest najlepiej i najbezpieczniej :) Ostatnio na sympozjum lekarze stwierdzili że rok czasu ale bardzo dużo lekarzy jest przeciwko temu!!!! Pół roku to jakieś wyssane z kosmosu jest. Ja zaszłam po 10 miesiącach i przyznam że mogłam lepiej poczekać bo blizna strasznie mnie ciągnie-boli i też jest to ryzyko przed wczesnego porodu do czego mam nadzieję nie dojdzie bo obecnie jestem w 25tyg ciąży :) Więc z mojego doświadczenia lepiej poczekać te 2 lata i być spokojnym i bezpiecznym!!!!
jagoda30
nie dawno było takie pyt,poczytaj
iwonka1987
2 lata po cesarce zaszłam w ciąże.... ale nie dlatego żeby czekać po cesarce. po prostu wcześniej nie chciałam. a teraz jestem w 3 miesiącu i wszystko jest ok:):)
kreskah
moja Zuzia się sama zaprosiła na świat- niecałe 8 miesięcy po pierwszej cesarce.
ryzyko było ogromne, ale miałam wspaniałego lekarza.
przy drugiej cesarce okazało się jak bardzo mnie wypatroszyli za pierwszym razem, cud, że donosiłam bez komplikacji i dzięki, że zabieg przeprowadzał specjalista, więc po godzinie udało się mnie "poskładać". ile mógł mnie "ponaprawiał"- blizna miesiąc po porodzie wyglądała lepiej, niż za pierwszym razem po roku.
aa w ciąży nie bolała mnie blizna, ani nic.
w moim przypadku gdybym nie zaszła w ciążę od razu pewnie już bym nie mogła mieć drugiego dziecka, bo powiększające się zrosty by mi to utrudniły.
emikacpi
Każdy inaczej znosi ból , leżałam z dziewczyną co zaszła 2 ms po cięciu z drugim dzieckiem bardzo bardzo długo dochodziła do siebie , najlepiej odczekać 2,3 lata :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.