Menu

ile drzemek robi niemowlę w pierwszych miesiącach

pamiętacie może ile drzemek robiły Wasze dzieci w ciągu dnia tudzież jak długo Wasze dzieci nie spały w ciągu dnia, bo mój Antoś to po miesiącu się praktycznie w dalszym ciągu tylko do jedzenia budzi. Nawet jak go przewijam to czasem śpi w najlepsze. Za to w dzień najczęściej śpi bez problemu, a w nocy bardzo często się budzi, wręcz co 2 godziny. Czy to normalne? Jak zrobić, żeby w nocy spało dłużej? W dzień może się budzić nawet co godzinę. ale w nocy takie częste pobudki są bardzo wyczerpujące. Co myślicie?

martax
 302  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta noworodek sen

Odpowiedzi

lola86
Nie pamiętam jak to było dokładnie w dzień ale moja mała prawie że nie spała . A w nocy co godzina pobudka . Dopiero jak miała 9 miesięcy i nie spała już w dzień to budziła się co 2/3 godzinki . Zresztą teraz ma 3 lata a i tak budzi się w nocy .
renata29
Starszy synek bardzo dużo spał w dzień,czasem był aktywny jakieś pół godziny,bardzo rzadko wytrzymywał godzinę bez snu.Młodszy już od pierwszych dni potrafił nie spać między karmieniami,leżał sobie dwie- trzy godziny zadowolony,dopiero po drugim karmieniu odpływał :) Obaj w nocy budzili się co trzy godziny przez jakieś 2 miesiące,później raz ok.3-4 nad ranem i między 3 a 4 miesiącem zaczęli przesypiać noce.
Beatka9316
Moja córeczka w pierwszym miesiącu bardzo dużo spała budziła się tylko na jedzenie i z powrotem szła spać. To jest normalne małe dzieci potrzebują bardzo dużo snu. Teraz moja córka ma skończone 2 miesiące i śpi już mniej częściej chce żebym do niej mówiła i wtedy się uśmiecha :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.