Menu

ile jedza

Czesc .Ile jedza i co jedza na kolacje wasze 3-4-latki?

kasia3030
 797  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Odżywianie dziecko jedzenie

Odpowiedzi

tymianek
(glodna) mój synek ma skończone 3 lata i na kolacje jada kaszę manną na mleku modyfikowanym ( oczywiście mleka nie gotuję (grins) I dopóki będzie na tym mleczku, to kaszę będzie jadał na kolację i śniadania.
Robię mu ok. 270 ml gęstej kaszy ( już z mlekiem)
kasia3030
i tylko jade te kasze nic innego?
tymianek
na kolację tylko tę kaszkę, ale robię mu naprawdę gęstą ( że łyżka staje(grins) )
kasia3030
a jesli chodzi o kanapeczki to ile kromek
tymianek
(grins) AniuL , mój synuś to uwielbia kaszę manną, kiedyś próbowałam mu podawać kanapki, pasty i in. to sie kończyło na " nie chce, zrób mi kaszkę " (grins)
avilla1209
moj syn ma 2 lata i je wszystko!kanapki,jajko pod kazda postacia,kielbaski,slatki!
avilla1209
aha ilosciowo to np.2 kielbaski i pol kromeczki chlebka lub polbulk,jak je uleczke z czyms to cala kajzerke,jajka to zje 2+pol kromki chleba czasem cala zalezy odtego jaki jest glodny!
Panterka
Różnie, zależy na co ma ochotę.. Dziś jadła bułeczki z wędliną i serem.. Ostatnio polubiła kaszkę "Mleczny Start", więc też czasem jej robię.. Na mleku krowim...
avilla1209
pol bulki*buleczke*od tego*
myszka838383
mój ma 3,5 je wszystko..tzn kanapki, jajka na twardo, parówki, jajecznicę, itd..dzisiaj zjadł całą grubą parówkę i kromkę chleba z masełkiem.
karolincia
wczoraj np zjadła jedną kiełbaskę czasem zjada jogurta, kawałek chleba z serkiem albo pasztetem( wędliny nie chce jeść) no i często jeszcze wypija mleko, jeśli chodzi o kaszki różnego rodzaju nie lubi żadnej już próbowałam machnie dwa razy łyżką i po jedzeniu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.