Menu

Ile kg zrzuciłyście zaraz po porodzie?

Dziewczyny ile kg zrzuciłyście zaraz po prodzie, chodzi mi szczególnie o moment zaraz po porodzie, w sensie ile ważyłyście jak jechałyście do szpitala a ile po powrocie z niego?

redrose
 984  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie waga po porodzie

Odpowiedzi

maja1482
tuż po porodzie około 9 kg, dosłownie w ciągu trzech dni gdzieś wyparowało(grins)
niki30041988
za raz po porodzie następnego dnia w domu weszłam na wagę i było 7 kilo mniej (w ciąży przytyłam 12ście) 5 kilo schudłam po mc od porodu.
Nena
Ja zaraz po porodzie 10 kg a w dwa miesiące bez specjalnych wysilkow wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży czyli 8 kg mniej( w ciąży przytylam 18kg)
irekzboralski
Ja w dniu porodu ważyłam 79 kg. Nie wiem ile schudłam zaraz po porodzie ale "swoje"58 kg sprzed ciąży odzyskałam dopiero pół roku po urodzeniu synka.
kama86
5 dni po porodzie 9kg z nastepnymi 9kg caly czas sie zmagam:(((Nic nie pomaga:(((
monikarogalska2
ja przytyłam 26 kg a po porodzie zniknęło tylko 7 (ryczy)
amalka
Przed ciążą 57 (chyba) po porodzie 51, w ciąży zaś przybrałam 6-8 kg. Kurde, nie pamiętam (krejzolka)
Beatka9316
Przed zajściem w ciąże 56 jak szłam rodzić to 66.7 a wychodząc ze szpitala 54 miesiąc po porodzie wróciłam do swojej wagi przed ciążą a teraz jestem nie całe 4 miesiące po porodzie i ważę kilogram mniej niż przed ciążą. Tylko wiadomo ten brzuszek a raczej ta skóra na brzuszku nie wróciła do takiej postaci jak przed ciążą... :(
aniol
Niewiem nie ważyłam sie po porodzie.Pzred ciąża 64(jestem bardzo wysoka)przed porodem 85 (duuża dzidzia)poł roku po porodzie 66.(karmiłam i stosowałam zdrowa dietke)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.