Menu

ile tak mniej więcej wydałyście na wyprawkę dla swojego pierwszego maluszka??

tak chcę się zorientować... mniej więcej

Kasiuniaaa86
 440  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem wyprawka dla niemowlaka

Odpowiedzi

Nena
250 euro ze wszystkim,prócz wózka.(z Polski przyjechała przesylka z rzeczami). Za wózek 450 euro- 3 części.
oli28
Oj dużo stanowczo za dużo,ale to tylko dlatego,że to nasze pierwsze dziecko i człowiek nie był świadomy,że można kupić coś również dobrego lecz dużo tańszego.Sam wózek kosztował ok 2300(sponsorowali dziadkowie:) )łóżeczko,akcesoria,ubranka,kocyki i cała reszta to myślę,że ok 6 tysięcy.Matko tylko w łeb sobie strzelić za własną głupotę,następnym razem nie popełnimy takiego błędu.
ewlirinka
My wydaliśmy naprawdę mało, bo kupiliśmy tylko łóżeczko + jakieś ubrana i niezbędne akcesoria dla Maluszka. Koszt ok 1000zł . Wszystko inne dostałam od siostry po jej córeczce.
kama86
Wszystkie akcesoria dla dziecka (ciuszki,kocyki,posciele,kosmetyki, lozeczko,materac..itd...) okolo 600e
Wozek-850e
kama86
To bylo na drugie dziecko..
Na pierwsze nie pamietam ile wydalismy bylo to 6 lat temu:) Duzo dostalam od szwagierki.
jola8443
no ja wydałam z 450 zeta.
flame123
11 lat temu to było. Nie pamiętam za dobrze, ale nie przelewało nam się wtedy. Później zaczeliśmy wydawać krocie. Sprawa, że tak powiem, jest rozwojowa:-)
renata29
Na pewno za dużo bo wszystko kupowane w pierwszym lepszym sklepie,nie orientowałam się jeszcze w cenach.Tak myślę,że ze dwa tysiące wydaliśmy.
czekoladka22
zależy co kto kupuje i gdzie :] ja chciałam kupić wózek 3 w jednym w sklepie kosztował 2500zł a ja kupiłam używany w równie dobrym stanie za 400 zł :D resztę miałam po kuzynce mojej małej :]
Beatka9316
Oj stanowczo za dużo... Dlatego, że to pierwsze dziecko to z mężem chcieliśmy mieć wszystko i dużo ubranek a tak na prawdę wystarczy tylko parę par śpiochów, kaftaników itp. Ja miałam tego bardzo dużo i połowy z tego nawet nie użyłam bo już wyrosła z tego...
Sam wózek to koszt 1700 zł do tego łóżeczko z materacem kompletem pościeli i przewiiajk to koszt koło 450 zł do tego ubranka jakieś kocyki to nie wiem ile bo kupowałam systematycznie przez parę miesięcy. Do tego pampersy chusteczki nawilżające no i kosmetyki dla dzieci. Ale to już nie był jakiś wielki koszt :) No ale cała wyprawka to bardzo dużo nas kosztowała..
Beatka9316
A i do tego nosidełko plus adaptery to koszt koło 400 zł... Wydaliśmy tyle bo to nasze pierwsze dziecko na drugi raz nie wydała bym już tyle :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.