Menu

Ilu godzin snu potrzebujesz, aby się wyspać?

Długość naszego snu i potrzeby związane z nocnym odpoczynkiem to często kwestie bardzo indywidualne. Niektórzy czują się wyspani już po pięciu godzinach, inni potrzebują ośmiu, a zdarzają się też przypadki, że i dziesięć to za mało. A jak to jest u Ciebie? Ilu godzin snu potrzebujesz, aby się wyspać? O której godzinie najczęściej kładziesz się spać i budzisz się rano?

NetMamaTeam Team
 780  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport długość snu

Odpowiedzi

renata29
7 godzin to moje minimum.A najbardziej wyspana jestem gdy śpię do godziny 9-10 co przy dzieciach jest na razie mało realne :) Najczęściej chodzę spać ok.północy a budzi mnie budzik o 7.37,czasem synek wcześniej :)
amalka
Zwykle kładę się koło 2giej- 3ciej w nocy (czasem wcześniej) wstaję 6:45 W niedzielę odsypiam cały tydzień i "gniję" do 9tej- 10tej (grins)
kama86
Okolo 6h...
katarynka3311
Ja potrzebuję 8-9 godzin do pełnego wypoczynku. Kładę się koło północy, a wstaję ok 8 jak córka wstanie.
LaMandragora
Normalnie chodze po polnocy spac, wstaje o 5-tej.
emikacpi
7,8 godzin snu i jest super (kciuki)
halina21
7-8 godzin to moja norma kładę się w okolicach 22 a wstaję po 6 choć w ciągu nocy czasem wstaję 2 lub więcej razy do dzieci ale jest ok :)
Nula139
Około 7-8 byłoby ok.
Zazwyczaj kładę się pomiędzy 22-23.
Jeśli idę do pracy, to wstaje o 4.30.
Jeśli mam wolny dzień, to o 6.
Ania111990
Potrzebuje minimum 8 godzin a czasami więcej. Przeważnie chodzę spać około godziny 22 chyba że zdaża mi się usnąć podczas usypiania syna(mały zasypia wt ulony we mnie a zaczynam go usypiać około godziny 20) a wstaje między godziną 6-7 to zależy od dnia.
Beatka9316
Minimum potrzebuję 8 godzin snu żeby się chociaż trochę wyspać. Kładę się spać jakoś po 23 a wstaję przed 8 jak córcia się budzi :). Zawsze lubiłam bardzo długo spać od kąt pojawiła się Maja to nie jest to możliwe. Więc ciesze się, że w ogóle daje mi tyle pospać :) zawsze mogło by być gorzej :)
oli28
Śpię góra 4-5 godz i to mi wystarcza
clyde22
Sypiam średnio po 5h... Czy się wysypiam? Raczej nie, bo budzi mnie budzik. (pokoj)
Ale funkcjonuję, wiaderko kawy dziennie trzyma mnie przy życiu... (smiech)(kciuki)
clyde22
Bea, nie trzymaj Mai w kącie. (pokoj)

" Beatka9316 napisała:
Minimum potrzebuję 8 godzin snu żeby się chociaż trochę wyspać. Kładę się spać jakoś po 23 a wstaję przed 8 jak córcia się budzi :). Zawsze lubiłam bardzo długo spać od kąt pojawiła się Maja to nie jest to możliwe. Więc ciesze się, że w ogóle daje mi tyle pospać :) zawsze mogło by być gorzej :)"
adaPG
ile bym nie spała,zawsze mi mało...ale 7 godzin to minimum,nie zawsze sie udaje niestety!
clyde22
Strzelił mi w głowę taki pomysł (dla notorycznie niewyspanych, czyli dla mnie m.in.). Ustawiam w tym momencie (chociaż nie idę jeszcze spać) budzik na tradycyjną 5:30. Wyświetla się: "Czas pozostały do alarmu 15 godzin 32 minuty".
Od razu czuję się bardziej wyspany... (kciuki)(bankimydlane)
Bestyjka
najlepiej to 10-12h ale wstyd tyle spać :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.