Menu

Imieniny

Zainspirowana wymianą zdan z jedną osoba tutaj chciałam sie dowiedziec jak u was było. Chodzi mi o imieniny dziecka. Czy od poczatku ustaliliscie kiedy wasze dziecko ma imieniny czy jak narazie nie obchodzi takiego swieta???

daryjka87poznan
 1023  31

Znajdź pytania na ten sam temat:

imieniny dziecka

Odpowiedzi

JUSTYS
obchodzimy tylko urodziny ,nawet nie wiem kiedy wypadają imieniny Dominika:))
daryjka87poznan
No wiec dziwie sie bo u nas jest tak ze dziecko nie mowie ze ma wyprawiane imieniny ale jest wyznaczony dzien w ktorym ma imieniny.
tymianek
Obchodzimy wszystkie imieniny w rodzinie, ale nie z wielkimi prezentami, ale z jakąś drobnostką, a poczęstunek to kawa + ciacho ( chyba, że solenizant , organizuje sam jaąś dużą fetę).
Imieniny synka wypadają dokładnie 19 dni po jego urodzinach, także na razie dostaje jakiś drobiazg, ale już bez "imprezy". No chyba, że goście się zapowiedzą, że chcą wpaść, to jest poczęstunek.
A jak będzie starszy to sam zadecyduje, czy będzie chciał obchodzić imieniny czy nie.
xkasiulax
Nie obchodzimy
karolcia514
obchodzimy urodziny...
Anek
imienin nie obchodzimy
monique25
obchodzimy ale dużo skromniej niż urodziny
babooshka
co do córci to na razie póki jest mała obchodzimy wyłącznie urodziny...
maja1482
obchodzimy urodzinki:)
elizka
urodziny tak - imieniny nie - bo nawet nie ma w kalendarzu Alex tylko przez Aleks ....
Ja sama nie obchodzę swoich .....
stokrotka30
moja córka ma urodziny 23.12 więc dzień przed Wigilią nie robimy żadnych imprez,za to imieniny ma we wrześniu,to zaprasza sobie koleżanki,(syn ma w tym samym dniu imieniny,ale jest jeszcze malutki),a my nie obchodzimy imienin,jedynie sami dla siebie:)))
clyde22
Daria, zabrakło ankiety... ;)
clyde22
Co do dziecia, tóki co tylko urodzinujemy...(pokoj)
clyde22
* póki ;-)
Magdzik
Obchodzimy imieniny i urodziny, cała nasza rodzinka i najbliżsi, ale bez wielkich imprez, symbolicznie...
karolincia
Jest wyznaczony dzień w którym ma imieniny madzia ma 22 lipca bo 21 ma daniel i tak pasowało a mikołaja to wiadomo że grudniu ale mimoże tak jest to my nie obchodzimy imienin nie przywiązujemy wagi do takich rzeczy jak ktoś pamięta i złoży życzenia jest bardo miło nic poza tym,pamiętamy tylko o urodzinach dzieci tak naprawdę
mala21
Nie obchodzimy imienin tylko urodziny- sama nie wiem kiedy ja mam imieniny:).U nas zasada taka że imieniny to po 30-stce się zaczyna obchodzić zamiast urodzin
sque
U mnie w rodzinie zawsze obchodziło się urodziny i mniej hucznie, ale jednak imieniny. Także moja córcia ma swoje imieniny w grudniu i my jako rodzice kupujemy jej drobiazg, a jak dalsza rodzina pamięta to jest to po prostu miłe.
amalka
Nie obchodzimy imienin i nigdy nie obchodziliśmy.
Kasia1978
jak na razie to obchodzimy urodziny dzieci...wyznaczony ma dzien imienin Maja...Marcel ..hmmm jeszcze nie patrzyłam...(smutna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.