Menu

immunoterapia

Mój maluch często choruje na oskrzela płuca i gardło nasz lekarz zalecił Maksiowi granulat Ribomunyl dla wzmocnienia odpornosci organizmu mam pytanie czy któraś z Was podawała ten lek dziecku jestem ciekawa czy to działa?

mamaMaksa
 532  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko - przedszkole

Odpowiedzi

olciae
oooo tez poczekam na odp.bo jestem ciekawa,bo moj maluch tez ciagle chory(chora)(chora)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Achcha
Ja podawałam Bronchowaxom czy coś takiego i byłam zadowolona
mamaMaksa
lekarz zalecił kurację 5miesięczną ale nie jest powiedziane że wogóle Maks nie będzie chorowac może podłapac drobne infekcje które będą miały łagodny przebieg
Achcha
to co ja podawałam to były 3 etapy i później miałam spokój z chorobami, czasem jakiś katarek się przyplątał i to wszystko, i tak mam do tej pory czyli już ponad 3 lata
moput
Ja stosowałam u małego, z tym, że mój lekarz przepisał nam pierwszą dawkę od czerwca, czyli w okresie mniejszej zachorowalności. Wzięliśmy 5 dawek, do tej pory mamy za sobą katarki, kaszelki, drobne infekcje. A w zeszłym roku przeszliśmy horror: zapalenie oskrzeli, płuc, szpital... Więc ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że na nas zadziałał :)
joasik31
nam tez "grozi" Ribomunyl, bo Natalka bardzo często choruje, teraz mamy zapalenie gardła i oskrzeli, więc jestem ciekawa czy to jest sprawdzony lek.
rudagibalska
mój synek przez dwa lata walczył z katarem zapaleniami przeziębieniami itp.i przeważnie był osłuchowo czysty aż sama poszłam do alergologa i się okazało że jest uczulony na pomidory , mąkę pszenną i roztocza kurzu i od kiedy jesteśmy na zyrteku i pulmikorcie mój syn ozdrowiał i tyklo na wiosnę ma zapalenie spojówek bo do togo jest brzoza ZERRO KATARU (kciuki)
rudagibalska
i do tego jeszcze ZERRO zapalenia oskrzeli oskrzelików itp...... mówię wam przebadajcie dzieci , i podobno trzeci migdał też prowadzi do różnych przeziębień ale to szybka wizyta u laryngologa i się wyjaśni(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.