Menu

Informacja dla ofiar przemocy w domu!!!!

Otóż kochane mamusie(prezent) od 01.06.2010 roku weszła ustawa,że sprawca przemocy musi opuścić miejsce zamieszkania nawet gdy np.jest właścicielem willi,głównym najemcą mieszkania..itp......jest niedobry to ma sper...ć.....jak dla mnie to jest rewelacja!!!!!!!Już kochane mamuśki nie musicie się martwić o to A GDZIE JA SIĘ PODZIEJE!!?pozdrawiam i śle buziaki!!!!(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)

Kasia011085
 525  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Partnerstwo i Rodzina przemoc domowa

Odpowiedzi

wikaa020
I bardzo dobrze(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
asiunia83
i tak powinno być (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) tylko ciekawe czy tak w ustawie jak i w praktyce będzie
karolina87
znając podejście do egzekwowania takiego typu prawa, to wcale kolorowo nie będzie(smutna)
Kasia011085
pytałam się...podobno ma byc bardzo dobrze:)panie z mopsu są bardzo zadowolone!!
mycha2706
Przepisy przepisami a w praktyce się okaże,że trzeba będzie mieć nakaz sądowy i milion formalności po drodze.... Ale fakt,że taka ustawa powstała jest super,bo to zazwyczaj kobieta z dziećmi uciekała od tyrana i nie miała się gdzie podziać.Oby to było prawdziwe rozwiązanie problemu.
Kasia011085
słyszałam też ,że panie które nie są ofiarami potrafią robić świństwa typu: proszą męża o to by się wykompał w wannie z ich małym synkiem/córką po czym ona robi zdjęcia niby na pamiątkę .....po czym owe panie wywołuja zdjęcia i posądzają mężow o pedofilię:/ więc napewno potrzebne będą dowody ,opinie sąsiadów itp........po czym będzie zasądzona eksmisja początkowo na 3 miesiące i jak się nic nie poprawi to już na dłuższy okres........
monilajsa
Bardzo ładnie to wygląda, ale jak to będzie wyglądało w praktyce to się dopiero okaże. Lepiej, żeby żadna z nas tego nie doświadczyła
aniol
wlasnie niezyczye tego nikomu ale zeby przepisy nieokazaly sie tylko przepisami bo tak jest zawsze ...miejmy nadzijee ze tym razem ebdzie lepiej ..ale nieuwierze ze tak latwo to pojdzie ..oj nie....przynajmniej nie tak gdzie facet ma dobre znajomos i kase a wyzywa sie na rodzinie to nieprzejdzie .
kasia17
ciekawe jak to bedzie w praktyce
beatka7623
Dla ustawy brawo (klaszcze)(klaszcze) Tylko ciekawe jak te prawa będą egzekwowane (zla)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.