Menu

inhalator-jaki?

Mam pytanie odnośnie inhalatorów. Chcę kupić i myśle nad PHILIPS dawniej medel Familly. ? Czy ktoś go ma w domu? czy można używać bez lekow, tylko np. sol lub olejek? Nie używam leków.moze jakieś inne polecacie?

PatrycjaM
 565  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dzieci inhalator

Odpowiedzi

Magdzik
Można robić z samej soli, albo z kropelkami Berodual. My robimy na pół fiolki soli 8 kropelek. A co do wyboru inhalatora, to myślę, że w tej kwestii marka nie ma znaczenia - to tylko inhalator(grins) Ja wypożyczam z przychodni, lub z apteki(kwiatek)
corcia
ja mam philips używam samej soli i nie narzekam
corcia
zamówiłam z allegro
maja1482
ja też mam i jest ok... sprawdza się zarówno z samą solą jak i z kropelkami berodual, czy innymi lekami
amalka
Kupiliśmy taki 2301884863 Sprawdza się świetnie (grins) Mąż inhalował się nawet solą z dodatkiem amolu. Cena też nie zabija (kciuki)

Moim daniem fajna maszyneria i naprawdę się przydaje. Mój synek ma astmę infekcyjną. Nim to stwierdzono i zaczęto go leczyć, tylko dzięki inhalacjom mały przesypiał noce (pout)

Co do Berodualu- ostrożnie z tym lekiem.
karolincia
My mamy philipsa jest ok, synek mocno nie choruje tylko dzięki inhalacjom jest astmatykiem, córcia za to w razie katarku robi sobie wziewy z soli fizjologicznej naprawde pomaga
lola86
My mamy taki 2268598358.Już z 9 lat mój tat miał pylice płuc ( w i końcu raka )i używał tego kilkanaście razy dziennie . Z różnymi silnymi środkami . A potem my używaliśmy do małej z funkcją smoczka . A teraz służy sąsiadce chorej na astmę
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.