Menu

INOFOLIC

Czy któraś z was stosowała inofolic i może się podzielić opinią

madziamadzia29
 811  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka starania o dziecko

Odpowiedzi

amalka
Stosowałam Folik lub inny suplement. Zupełnie wystarczyły. Każdy z nich był minimum 2/3 tańszy niż środek o który pytasz/ który reklamujesz (???)
MMama1975
A jaką opinię można napisać o suplemencie, którego efektów nie widać gołym okiem. Co najwyżej czy się łatwo połyka.
Ważna jest ilość kwasu foliowego w tabletce i tyle.
amalka
A no właśnie...

Wiesz- po każdym zażyciu biegłam na badanie krwi i co dnia porównywałam wyniki (stężenie kwasu foliowego znaczy się) (smiech)
MMama1975
...a jak było za mało to szybko happss (mniam) główka sałaty
i szybko (piratdrogowy) do laboratorium(smiech)(smiech)
MMama1975
...można jeszcze ewentualnie zjeść INOFOLIK w ciunży i powisieć brzuchem w dół żeby spłynęło wszystko w tą ciunżę
tylko jak zbadać potem ten brzuch(zla)(przewracaoczami)
Elfka
Nie mogem patszedź na Wasze budndy...piszę się bżóh !!!!
Elfka
buendy miało bydź ...edycio ???
madziamadzia29
Potraficie czytać ze zrozumieniem? Chyba nie!!! Prosiłam osoby które to stosowały o opinię,wy tego nie robiłyście,więc nie wypowiadajcie się!!!
amalka
Wiesz czym jest forum i jaka jest jego idea? Chyba nie!!! Zadałaś pytanie. więc się wypowiadamy!!!

Ulalalala (jezyk)
amalka
Tak z ciekawości- o opinię na temat czego Ci chodzi? Składu, smaku, ceny, estetyki opakowania? Jakie pytanie- takie odpowiedzi.
Elfka
Wolność słowa, wolność słowa, wolność słowa, demokracja, STRAJKUJĘ !!!!
Elfka
TERAZ ODPOWIEM PRAWIDŁOWO NA PYTANIE AUTORKI;
Nie stosowałam i nie mogę się podzielić opinią.
Swego czasu zwykły folik łykałam.
Wybacz, ale wyglądało nam to na celową reklamę produktu bo my szalenie podejrzliwe bestie jesteśmy. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz???
jagoda30
Gdybyś inaczej ujęła pyt,może zostały by inaczej odebrane.Kwas jak kwas,czy to ważne jak się nazywa? No chyba że ktoś uważa,że im droższy/ładniej reklamowany/bardziej polecany przez lekarza (czyt: zadziałał przedstawiciel) tym lepszy,to inna bajka.
MMama1975
No ale jakiej odpowiedzi oczekiwałaś? Przecież nawet jeśli ktoś stosował, to nie jest w stanie napisać jakie to przyniosło efekty. Są na to badania naukowe.
Gdybyś np. zapytała: czy przyjmowanie kwasu foliowego i witaminy B8 pomogło którejś z was w zajściu w ciążę? - to może by się ktoś wypowiedział na ten temat. Może np. któremuś przyszłemu tatusiowi poprawiło się nasionko(piratdrogowy)
A tak, odpowiedziałyśmy tylko my- przewrażliwione na to, że ktoś chce nam coś ukradkiem tu podsunąć. Bo Twoje pytanie sorki ale wygląda na takie produkt placement w Netmamie.

Druga rzecz- jest tak dużo suplementów diety zawierających kwas foliowy i inozytol (nawet w tych na włosy i paznokcie), że być może nas nie doceniasz..Tu zawsze ktoś coś sensownego odpowie i doradzi-sama doświadczyłam na sobie wiele razy- jeśli jest pytanie (chyba, że ślak trafi edycje i wtedy fszyscy piszom gupoty)(smiech)(poklawiszach)(rofl)
MMama1975
Jeśli jednak nie jesteś przedstawicielem farmaceutycznym (grins)i naprawdę masz zamiar brać te tabletki lub już bierzesz, to wiedz, że inozytol należy przyjmować z wapniem, ponieważ inozytol zwiększa ilość fosforu w organizmie, a wapń z inozytolem równoważy poziom fosforu i wapnia.
Dlatego: Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu(przewracaoczami)
Elfka
MMama lofe ju wiesz?????? (smiech)
amalka
Mi 2, mi 2 (tudzież "mi tu") (grins)

Droga autorko pytania... Nie jesteś NetMamą od wczoraj (sprawdziłam sobie). Pewnie niejedną już dyskusję tutaj trwającą czytałaś. Wiesz jak jest. Nikt Ci na złość zrobić nie chciał- zapewniam.

Generalnie jest tak, że kwas foliowy jest potrzebny w organizmie mamy (najlepszy naturalny oczywiście, z pożywienia znaczy się) Wytwórca nie jest istotny. Zwykle im większa promocja leku, tym wyższa cena. Niech więc żyją zamienniki!!! Kwas foliowy zażywaj sobie, jednak zakup taki w ludzkiej cenie (za kilka złotków masz Folik dla przykładu)
MMama1975
Mnie tylko zastanawia dlaczego w tym INOFOLICu jest tylko 0,2 mg kwasu foliowego (to połowa tego co we wszystkich innych-tak z ciekawości sprawdziłam). Może ze względu na obecność tej wit. B8?
Bo ten drugi składnik wyczytałam, że może być ważny przy zespole policystycznych jajników. No i poprawia jakość spermy.
Tylko czemu tego kwasu foliowego tak mało? Ja jak zaszłam w ciążę to mi lekarka inny mocniejszy przepisała nie 0,4 tylko 0,5mg (nazwy nie pamiętam).
jagoda30
Bo to pewnie preparat dla facetów,tylko producentowi zapomniało się dodać info na opakowaniu(grins). No chyba,że jakieś cuda wianki i jak kubita łyka cud środek,to facetowi lapsze plemniki się produkują(naglowke)
MarlenaLachowska
a ja rozpoczelam kuracje INOFOLIkiem 2 sazetki dziennie, polecil gin i zachecily opinie na forach, wiele dziewczyn doczekalo sie owulacji i ciazy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.