Menu

Internet w telefonie

Hej kobietki moje pytanko brzmi czy za korzystanie z internetu w telefonie kosztuje?bo otórzmam puste konto i moge wejść na nasza klasę na wiadomości w onecie ale nie mogę na facebook i na netmamę a więc o co bieda ?Mam w orange?Jak jest u Was?

aga24
 452  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport internet telefon

Odpowiedzi

karolincia
Mam w T-mobile mnie kosztuje 1 zł na tydzień, wchodzę czasem na nm albo gg albo maila sprawdzić jak mam kompa zajetego, jest limit po wyczerpaniu którego mam wiadomość że prędkość internetu jest wolniejsza
kasiulka1985
jeżeli łączysz się poprzez wi-fi w domu to nic nie płacisz ja tak mam, że łącze mam jedynie w domu ale jeżeli korzystasz z telefonu to ponosisz koszty na kwotę twojego operatora. Z tego co wiem to w play internet kosztuje 6zł/ms bo mój mąż ma.
joasia1755
nie polecam mialam w telefonie intrnet korzystalam caly czas i telefon zaczal sie psuc
Magdzik
Nie mam, bo mam stacjonarny i to mi w zupełności wystarcza
daryjka87poznan
Wiesz co ja wchodziłam do internetu przez telefon (myslałam ze darmowy) bo czasie zaczeło mi sie sciągac rozne paskuctwa na telefon przez internet i zaczeło mi popierac siano. (i to całe fundusze jakie miałam na telefonie, nawet zaczełam miec na minusie) Poszłam do salonu plusa i kobieta mi cos tam zrobiła w telefonie, cos zablokowała. Od tego czasu nie wchodze juz przez telefon.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.