Menu

Internetowa książeczka zdrowia

Czy byłybyście zainteresowane aplikacją, która działała by na zasadzie książeczki zdrowia? Było by to miejsce, gdzie każdy mógłby wpisywać kiedy i jakie choroby przechodzili poszczególni członkowie rodziny. Jakie leki były zażywane i w jakich dawkach. Ważną funkcją była by również możliwość notowania kto jest na co uczulony i jakie są objawy tego uczulenia. Do dyspozycji byłby też kalendarz szczepień, żeby nie przegapić terminów (z funkcją przypominania). Książeczki zdrowia były by całkowicie prywatne i nie mieliby do nich wglądu inni użytkownicy. Bardzo prosimy o odpowiedź na pytanie, ewentualnie jakieś sugestie. Dla ułatwienia dodajemy ankietę.

Książeczka zdrowia - za czy przeciw

Ania
 951  13

Odpowiedzi

kubagula
Hmm myślę że to mogłoby być ciekawe, pod warunkiem że dane na prawdę będą widoczne tylko dla mnie i nikogo więcej.
daryjka87poznan
Wiem ze na stronie Ebobas mozna stworzyc ksiazeczke internetową ale jakos mnie to az tak bardzo nie interesuje. Wole wszystko co słuszne zapisac w domu.
amalka
Szanuję swoją prywatność i dlatego nieszczególnie przypadł mi do gustu ten pomysł... Z internetem jest już tak, że zawsze znajdzie się ktoś kto złamie zabezpieczenia. Regulaminy (jak było na jednym z portali) również ulegają modyfikacjom... Chyba wolę tradycyjną książeczkę (grins)
Marlena
A ja jestem na tak. Przecież nikt nikogo nie zmusza do uzupełniania danych, a zawsze to jakaś alternatywa. Lubię zmiany i nowości, zawsze to jakiś powiew świeżości. A do internetu jakieś tam zaufanie mam, bo korzystam z konta internetowego... Skoro tam się da, to myślę, że gdzie indziej też się da.
xkasiulax
Hmmm?Raczej nie ...to znaczy nie przeszkadza mi,to,ale ja osobiście nie korzystałabym
kubagula
Też mi się wydaje, że chyba team zadba o nasze bezpieczeństwo :)
Natomiast myślę, że przydałoby się takie coś: ja podam jakieś objawy a system zwróci mi możliwe choroby. Wiem - do lekarza trzeba iść bo co badanie to badanie, ale same przyznajcie - wiele razy się tu pytamy "co to może być?"
flame123
a mnie sie ten pomysl podoba:)
beatka7623
Pomysł jako pomysł mi się bardzo podoba (kciuki) zawsze to jakaś archiwizacja (kciuki) ale co do poufności to niestety nie Już wielokrotnie miałam do czynienia z kradzieżą w internecie i włamywaniem się na konta więc....zawsze się jakiś trafi co rozszyfruje kod dostepu (zla)(zla)(zlosc) A to są naprawdę poufne informacje
sheryl
No, jak dla mnie - niepotrzebny.
Jak spojrzałam na tytuł myślałam, że chodzi o kartę międzynarodową, gdzie są informacje, że jestem aktualnie ubezpieczona, historia chorób, itd... Ale taką netmamową nie. Nie jest mi potrzebna. To raczej kolejny gadżet obok blogów i takich tam....
Magdzik
Jestem na nie... Całkiem niepotrzebne jak dla mnie(awve)
tymianek
(kwiatek) jest mi to obojętne, ponieważ pomimo wpisów historii choroby całej mojej bliskiej i dalekiej rodziny , to na wizycie u lekarza i tak mi się to nie przyda , bo nie będę miała do tego wglądu, a z pamięcią róznie. A w przypadku konwencjonalnych zapisków otworze książeczkę na odpowiedniej stronie i do rozmowy jestem gotowa (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.