Menu

Internetowe znajomości

Czy waszym zdaniem zawieranie internetowych znajomości jest bezpieczne? Czy potraficie zaufać komuś, kogo nie widziałyście nigdy na oczy, czy potraficie się zwierzyć i rozmawiać na wszystkie tematy? A może właśnie to, że nie znamy drugiej osoby pomaga się nam otworzyć? Jak podchodzicie do internetowych znajomości? Czy są one dla was wartościowe, czy też nie mają większego znaczenia i traktujecie to tylko jako zabawę? Opowiedzcie o tym jakie macie podejście do znajomości internetowych, takich jakie nawiązywane są na tego typu portalach społecznościowych. Jesteśmy ciekawi waszego zdania na ten temat.

Ania
 1879  13

Odpowiedzi

Nula139
Ja ostroznie podchodzę do zawierania nowych znajomości,zarówno w realu jak i przez internet.
jednakże uwazam,że w internecie mozna znaleźć przyjaciółke,tak jak i w "normalnym"życiu.
ulenka091987
przez internet poznałam mojego obecnego męża, pozatym dużo znajomych poznałam przez neta, z niektórymi dalej mam kontakt, i są też tacy z którymi tylko pisze (z niektórymi nawet od dawna), pozatym myśle tak jak dziewczyny przez neta jak i w realu można tak samo poznać wartościowe osoby jak i zostać oszukanym
Pineczka
Ja przez internet poznałam mojego chłopaka i teraz czekamy na dzidziusia... gdyby nie internet nie mielibyśmy szansy się poznać bo mieszkamy 80km. od siebie, jednak odległość nie była żadnym problemem.
Jestem podobnego zdania jak dziewczyny, zarówno przez internet jak i w realnym życiu można zostać oszukanym, chociaż ja z natury jestem raczej ufna i wierzę w dobre intenecje ludzi.
Mamuśki z netmamy polubiłam naprawdę mocno:))
emiliab
Całkowicie zgadzam się z ollaj@ i lepiej bym tego nie ujeła.
Iwona1977
mam kilku, znajomych poznanych przez internet pare lat temu. Nie jest to jakas przyjazn ,ale tylko zwykla znajomosc , jestem ostrozna i nie zwierzam sie osoba ktorych na oczy nie widzialam , i tak jak dziewczyny: oszukanym mozna byc wszedzie
iza78
Ja od kilku lat koresponduje z ludźmi na forum pewnej grupy muzycznej i są to naprawdę ludzie rozsypani po całej Polsce i nie tylko ,i gdy spotkałam się z większością na jakimś koncercie jakoś lepiej się nam rozmawiało bo już znaliśmy się troszeczkę ,choć bywa i tak że zdawałoby się najlepsza kumpela w necie w realu traci na wartości z takich czy innych powodów.
mamaMajeczki
Swojego męża poznalam przez internet :D ale dość krótko była to tylko wirtualna znajomość, mieszkaliśmy w 1 mieście, więc trzeba było sie spotkać.
Poznałam w necie wiele fajnych osób, z niektórymi znajomość trwa już kilka lat. A kwestia zaufania? cóż, musi upłynąć trochę czasu zanim komuś zaufam. W realu również.
bobasekm
Mam kilka sprawdzonych przyjaciół poznanych przez internet i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Nie wszystkie osóbki poznany w necie widziałam w realu, ale z niektórymi się spotkałam i okazało się, ze w realu są to jeszcze fantastyczniejsze osoby. Więc uważam, ze internetowe znajomości nie są złe. Na internetowych znajomych mogę bardziej pomagać niż na tych co są na co dzień obok mnie.
Remedios
mojego męża poznałam przez internet. Także jakie mam zdanie - wiadomo:) można trafić na wartościowych ludzi o wspólnych zainteresowaniach, ale trzeba zachować ostrożność
monka21m
Przez internet męża swojego poznałam ;-) poza tym mam kilku znajomych tylko z kompa
kaisaa4
jest to tak samo bezpieczne czy niebezpieczne zarówn w realu jak i w wirtualnej rzeczywistosci .....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.