Menu

iPlus

Czy któraś z was ma iPlusa? Jesteście zadowolone,? Jak na razie spotkalam tylko jedną osobę która korzysta z iPlusa i nie jest zadowolona dlatego wolę poznac inne opinie.

maxima
 468  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

iplus internet

Odpowiedzi

artanis
Mam iPlusa, przez długi czas był moim jedynym źródłem dostępu do Internetu. Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. W moim poprzednim mieszkaniu "śmigał" tak, że nie było praktycznie różnicy między stałym łączem (synchronicznym) 1mb a iPlusem. Potem przeprowadziłam się i niestety łącze nie było już tak szybkie - chyba, że wyszłam na balkon:))) Jeśli chcesz go używać w miejscu, w którym jest dobry zasięg HSDPA - śmiało:)
kasia13_archiwum
Nie mam, ale tez zastanawiam sie nad kupnem...
krasna1
dla nas to też przez jakiś czas był jedyny dostęp do inernetu,ale u nas niestety źle odbierał sygnał.
AnnaZZ
Miałam iPlusa przez dwa lata i cieszę się że już mam normalny internet (stałe łącze), to prawda zależy gdzie mieszkasz, ja miałam słaby zasięg i bardzo wolno chodził, teraz się przeprowadziłam i mam internet z Vectry 1 mb i w życiu bym już nie chciała iPlusa, ale jeżeli nie masz innej możliwości, to w sumie lepszy wolny niż żaden :)
artanis
Z tego co wiem, sklepiki, które mają mniej klientów, aby ich zdobyć - wypożyczają modemy na parę dni (zostawiasz kaucje), można kupić sobie SimDatę (pre-paid iPlus) koszt - 20zł. Najlepiej wypróbować:) Oczywiście znaczenie ma także rodzaj modemu jaki mamy. Jeśli ktoś jest w strefie HSDPA do 7,2 a jego modem obsługuje tylko łącze EDGE to nie ma się co dziwić, że narzeka. Miałam bardzo szybki modem, który zresztą polecam - na USB, więc pasuje do wszelkiego rodzaju komputerów (pcmcia czy express card oraz stacjonarnych) Huawei E220.

Często opinie na temat działania UMTS-owego dostępu do internetu są bardzo przekłamane. Wiele osób marudzi, ale ich modem zwyczajnie jest za wolny - technika poszła mocno do przodu. To tak jakby mówić, że MMS-y są beznadziejne, bo nie możemy ich wysłać - a mamy Nokie 3310:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.