Menu

ja znów o witaminy

witajcie mam pytanie czy przyjmowałyście takie witaminy jak
PHARMATON MATRUELLE?
byłam w aptece i pani poleciła mi własnie te, są z kwasem foliowym i kwasami omega 3. niestety za wiele opinii w internecie o nich nie ma. były dośc drogie, ale chciałam wypróbować (30 kapsułek- 49,23 zł)

elleonora
 531  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża witaminy

Odpowiedzi

krzemyki4
(kwiatek) biore je .zapłaciłam 42zł za 30 szt.
elleonora
@asiulaheh to rzeczywiście drogo płacisz, pani w aptece pokazywała mi feminatal N 60 kapsułek za około 30 zł.
czytam właśnie o tych witaminach i opinie pozytywne.
mam nadzieję, że któraś z netmam przyjmowała i może podzieli się swoją opinią (awve)
elleonora
@krzemyki4 i jak się po nich czujesz? lekarz Ci je zalecił, czy sama je wybrałaś (dodam że mój lekarz powiedział że mam sobie jakieś wybrać i powiedział o falvicie jako jednej z możliwości, ale po tym czuję się źle) czytałam że dobrze jest brać witaminy razem z kwasami omega 3, a w tych pharmaton właśnie to jest. a jakie jest Twoje zdanie? (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
elleonora
dokładnie, ja chodzę do 2 lekarzy i 1 z nich nie kazał mi nic brać do 12 tygodnia, a 2 jak się dowiedział, że nie biorę jeszcze witamin, to powiedział, że trzeba brać od razu jak się zajdzie w ciąże- i bądź tu mądry, co lekarz to opinia.
wyniki miałam dobre te pierwsze na początku ciąży, odżywiam się zdrowo, choć czasami oczywiście "grzeszę" jakimiś niezdrowymi przysmakami, ale to każda z nas tak ma zapewne.
niektórzy nie zalecają brać witamin inni karzą! moja ciąża w szczególności przypada na jesienno-zimowy okres i zdaję sobie sprawę, że warzywa i owoce nie są wcale takimi bombami witaminowymi, jakie można zerwać sobie z działki w czasie lata.
dlatego chciałam czymś uzupełniać dietę. falvit brałam nieregularnie bo było mi po nim niedobrze.
czytałam że dobrze jest przyjmować preparaty z kawasami omega-3 .
mammma
brałam Feminatal N. Teraz są jeszcze inne rodzaje. ale i tak dodatkowo dostawałam żelazo (Hemofer) z wit. C. wszystko to przepisał mi lekarz. w pierwszym trymetrze było zalecenie: brać tylko Folik.
elleonora
@mammma ja przed ciążą i do 12 tygodnia brałam tylko folik
dziękuję za odpowiedzi (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.