Menu

jajko

Witajcie. Ile zoltka na dzien , dawalyscie/dajecie swoim 10 miesiecznym dzieciom ? I w jakiej postaci , na twardo , na surowo...? Bo co jestem u pediatry to zapominam sie spytac ...Dzieki za odpowiedzi(cukierek)

patis9
 633  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie

Odpowiedzi

koza54
żebym ja pamiętała (grins)
Panterka
na pewno było na twardo.... ale nie pamiętam ile... zaczęło się od połowy co drugi dzień...
lola86
http://www.osesek.pl/ polecam
dodiderek
broń Boże surowe!
tymianek
(kwiatek) ogólnie jajka dla dzieci NIE nalezy podawać na surowo
( salmonella), pamiętam tylko, że od chyba 11-12 m-ca podaje się CAŁE jako 3-4 razy w tyg ( wlicza się w to również te w potrawach)
patis9
Ja daje malemu zawsze na noc pol zoltka na twardo do butelki z mlekiem, czasem w potrawach tez sie znajdzie . Kurcze to nie wiem czy za duzo nie daje ? Zarejestrowalam sie dopiero co wczoraj na osesek.pl :)
xkasiulax
w wieku 10 miesięcy moja zjadała połowę jaja na miękko na twardo jak i jajecznicę poprostu więcej nie mogła:)...i tak do dziś a ma 13 miechów max jedno dziennie powinno się dawać żółtko surowe !!a w życiuuuu
patis9
dawniej dawali na surowo...tez nie daje
amalka
Krzysio nie jadał jajek... Teraz tylko i wyłącznie w żurku lub barszczy (ale tak czy inaczej od wielkiego dzwonu) lub w postaci pizzy jajecznej ale synek ma 3 lata.
Pamiętaj, że jajka to też makaron, biszkopty... Tak przynajmniej powiedział mi pediatra gdy martwiła mnie ta "jajeczna antypatia"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.