Menu

Jak często jadasz z przyjaciółmi?

Według opublikowanego ostatnio raportu "Polska kulinarnie" największą grupę badanych stanowiły osoby (najczęściej kobiety) które gotują dla rodziny i posiłki zjadają w domu. Drugą pod względem liczebności grupę stanowili ankietowani, którzy najchętniej gotują z przyjaciółmi. A jak to jest u Ciebie? Jak często zjadasz posiłki i gotujesz wspólnie ze swoimi przyjaciółmi?

Jak często zjadasz posiłki z przyjaciółmi?

NetMamaTeam Team
 652  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Odżywianie przyjaciele posiłki

Odpowiedzi

LaMandragora
Mam wspaniala przyjaciolke tutaj, ktora przychodzi do mnie tak raz w tygodniu. Przynosi zawsze cos pysznego, ja tez gotuje i razem zajadamy. Dzis wolny dzien i tez przyjdzie. ;)
A znamy sie, odkad mialam 15 lat... czyli teraz prawie 19 lat juz. ;) bo zaraz stuknie mi 34. :)
amalka
W sezonie grillowym- dość często, choć odkąd pracuję już dużo rzadziej niż w zeszłym roku. Spotykam się z "psiapsiółkami" u mnie na działce, dzieciaki się bawią a my wspólnie szykujemy wyżerkę. Podobnież sprawa wygląda w przypadku Sylwestra czy jakiejś innej "imprezy". Zwykle jest "zrzutka" i wspólne gotowanie.
goskapolak
Jadam z moją przyjaciółką w restauracji,u niej w domu i u mnie.Kiedy zostaje na dłużej wtedy gotujemy coś naprędce żeby mieć jak najwięcej czasu do pogadania.Nie celebrujemy gotowania.Gotujemy bo po prostu musimy coś zjeść.
Tuptolek
od czasu do czasu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.