Menu

Jak często oglądasz rodzinne filmy wspólnie z dziećmi?

Myslę, że dla wielu z nas rodzinne ogladanie filmów jest nie tylko czasem na wypoczynek, ale i chwilą którą możemy spędzić z najbliższymi. Wspólne przeżywanie historii filmowych, płacz, śmiech i inne emocje. Myślę, że wszystko to wpływa na to, że te chwile łączą...Co Wy o tym myślicie? Często oglądacie wspólnie filmy z rodziną? Jakie filmy najczęściej?

Ania
 732  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie Czas wolny i Sport filmy rodzinne

Odpowiedzi

amalka
Filmy oglądam na ogół sama, gdy pracuję nocami lub podczas sprzątania (laptopa ciągam ze sobą dosłownie wszędzie), czasem jednak organizujemy sobie "rodzinne oglądanie" :) Na ogół są to oczywiście produkcje familijne lub po prostu bajki (choć film animowany nie koniecznie oznacza- dla dzieci) Szczerze powiedziawszy wolimy jednak spędzać czas w inny sposób niż przed telewizorem, tym bardziej że tego stricte "rodzinnego" mamy niestety niewiele... :(
renata29
Kilka razy zdarzyło nam się obejrzeć wspólnie film animowany,na którym najlepiej bawiliśmy się z mężem :) bo starszy synek nie rozumie jeszcze wszystkich tekstów,dla niego najważniejsze,że jest bajka :) a młodszy właściwie tylko bawił się w tym samym pokoju bo jego z kolei bajki mało interesują.
natuuusia19
minimum raz w tygodniu. jak sa jakies fajne familijne filmy to czesciej
karolcia514
przeważnie dwa razy w tyg :)
alinagj1o2
Przeważnie w piątki lub soboty wieczorem .Synowie ładują mi się do łóżka i oglądamy .
Kordelia
Wstyd się przyznać, ale u mnie takie rodzinne oglądanie filmów nie istnieje - jak tylko mam czas, to wolę puzzle poukładać z dziećmi, niż oglądać filmy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.