Menu

Jak często robisz zakupy w Internecie?

Zakupy w sieci to współcześnie bardzo popularny sposób nabywania dóbr i usług. Wielu robi zakupy właśnie przez Internet, uznając tę formę za szybką i wygodną, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy to tradycyjnie kolejki w wielu sklepach zdają się być dłuższe niż zwykle. Wielu przedsiębiorców także robi co może, aby zwiększyć atrakcyjność zakupów online i zachęcić do tej odmiany shoppingu coraz więcej osób. Jedną z takich kampanii jest Dzień Darmowej Dostawy, który w tym roku przypada właśnie dzisiaj. Jak można przeczytać w artykule Cyber Monday też w Polsce, ponad tysiąc polskich e-sklepów oferuje konsumentom w tym dniu zakupy bez ponoszenia kosztów przesyłki. A Ty jak często robisz zakupy w Internecie? Wykorzystasz Dzień Darmowej Dostawy na zakupy w sieci?

Zamówisz dziś coś przez Internet?

NetMamaTeam Team
 658  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy zakupy Internet

Odpowiedzi

kama86
Artykulow spozywczych nigdy przez internet nie zamawialam.
Jedynie co to zabawki,smoczki z grawerem,zapinki do smoczkow..itp
katarynka3311
Kupujemy dość często, część prezentów świątecznych także nabyliśmy tą drogą. Jednak najczęściej kupuję książki. Dziś akurat niczego nie kupię, bo nie ma takiej potrzeby.
Beatka9316
Jeśli chodzi o artykuły spożywcze to nigdy nie kupowałam przez internet jakoś wolę iść do sklepu i zobaczyć co jest i jak wygląda :).
Kupowałam i do tej pory kupuję ubrania, zabawki, art. dziecięce :)
irekzboralski
zamawiam tylko książki przez internet a czy dziś tez coś zakupię jeszcze nie wiem..dzień się dopiero zaczyna (grins)
koza54
Nigdy takich internetowych zakupów nie robiłam i robić nie będe. Może jestem jakaś staroświecka czy co ale nie jestem przekonana do tej formy zakupów ale kto wie, może kiedyś się przekonam (kciuki) Wolę pójść, popatrzeć, pomacać i wybrać (grins) Ogólnie nie jestem zakupoholiczką, jak już idę do sklepu to wiem po co, zawsze mam listę, bo skleroza jakaś się mnie trzyma (grins)
amalka
Zwykle kupuję przez internet bieliznę, zabawki i spodnie dresowe dla Juniora (ładnych kilka złotych oszczędzam na każdej parze; kupuję "hurtem") oraz czasem inną odzież. Zdarzyło mi się również kupować AGD czy wyposażenie domu a nawet telefon w sklepie firmowym.
ewlirinka
Kupuję i to bardzo często. Nawet meble do mieszkania mam z "allegro":)
emikacpi
często kupuje
renata29
Od kilku lat korzystam z Dnia Darmowej Dostawy.Dziś zrobiłam zakupy w aptece internetowej.Ceny nawet połowę niższe niż w zwykłej aptece,aż żal nie skorzystać :)

Oprócz żywności, środków czystości i butów dla dzieci,wszystko kupuję w internecie.Agd i meble też :)
Bestyjka
Kupuję przez neta jak mam potrzebę. Właśnie idą mi książeczki i miś ze smyk.com na święta.
hiuma
No mnie spożywcze zdarzało się zamawiać przez internet, ale to były "płyny". Za to niewiele ciuchów kupuje przez net, bo to zawsze ryzyko rozmiaru.
aniol
W sumie 3 razy kupiłam przez internet ale to był sprzet do ćwiczeń i książki..Nie lubię takich zakupów.Wole iść zobaczyć i osobiście kupić.Spożywki nigdy bym nie kupiła.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.