Menu

Jak często spotykasz się ze swoimi rodzicami?

Nie jest tajemnicą, że Polska to kraj, w którym więzi rodzinne mają duże znaczenie. Potwierdziło to także ostatnie badanie CBOS. Według niego około 75% dorosłych Polaków posiadających dzieci spotyka się z nimi przynajmniej raz w tygodniu. A jak to jest u Ciebie? Jak często spotykasz się ze swoimi rodzicami?

Z rodzicami spotykam się

NetMamaTeam Team
 1337  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina rodzice rodzina

Odpowiedzi

Tuptolek
Cdziennie, al edlatego, że mają u nas tunele foliowe. Mama potrafi być 100 metrów dalej, nie przyjść ani na chwilę, a na prośbę o jakąś pomoc usłyszałam, że jej nikt nie pomagał i ona mi też nie będzie pomagać. Tyla, nie czuję więc więzi.
karolcia514
Prawie codziennie :) rodzice mieszkają na przeciwko w bloku wiec wystarczy ze przejdę przez ulice i już jestem u nich :)
Beatka9316
Prawie codziennie rodzice mieszkają 4 minuty od Mojego bloku :) My jako rodzina jesteśmy bardzo zżyci ze Sobą więc nie wyobrażam sobie żeby było inaczej :).
JUSTYS
bardzo często ...codziennie lub co drugi dzień
katarynka3311
2 razy do roku, bo dzieli nas prawie 300 km. Za to latem spędzamy tam 2 miesiące.Zimą przyjezdzamy na ok. miesiąc.
amalka
Oooo... Widuję rodziców bardzo często (cukierek) Nie wyobrażam sobie życia bez nich a nawet z dala od nich. Stara baba ze mnie a nadal siadam mamusi na kolanach, często się przytulamy i rozmawiamy o wszystkim. Z tatą mam kontakt chłodniejszy (zważywszy na naszą burzliwą przeszłość) ale On też jest dla mnie bardzo ważny.

Drugą Mamę również widuję co najmniej raz na tydzień i często rozmawiamy przez telefon (grins) Nie wyobrażam sobie by było inaczej.
amalka
@Eudaimoniu Kofana moja... łezka mi się w oku zakręciła po przeczytaniu Twojej wypowiedzi (glaskac)
clyde22
Minimum raz w tygodniu. Zdarza się częściej na jakieś specjalne okoliczności... Mieszkamy od się prawie 20km...
JUSTYNA300511
codziennie z moją mamą bo jeszcze chwilowo razem mieszkamy mamy ogromna więź.
Anulkaa
Teraz mieszkam w Niemczech więc widzimy się tylko raz w roku. W te wakacje postanowiłam nawet nie jechać do Polski. Atmosfera i brak szacunku ludzi w stosunku do siebie osłabia mnie strasznie psychicznie,.


Do ojca w ogóle nie dzwonię. Tylko odwiedzam jak jestem w Polsce i zapraszam na obiad do restauracji. Do mamy tak raz na 3 lub 4 miesiące dzwonię. Ostatnio zadzwoniłam, rozmowa trwała 20 minut, a ja potem 2 godziny do siebie dochodziłam... Moja mama to samolubny, wredny i kłamliwy człowiek. Tak jak nie było jej w moim dzieciństwie, tak samo nie miałam w niej wsparcia jako nastolatka. W momencie kiedy sama zostałam mamą i widzę ile ja jestem w stanie zrobić dla mojej córki, ile miłości jest we mnie to tym bardziej widzę teraz jak nieczuła i obojętna w stosunku do własnych dzieci była moja mama... Temat rzeka...
ada410
Staramy się spotykać jak najczęściej, oczywiście w miarę możliwości ,ale raz w tygodniu to jest minimum(kciuki)
elinka
Ze wzgledu na odleglosc raz na pare lat, na skypie badz telefonie - co tydzien.
irekzboralski
codziennie widzę się z moimi rodzicami
poziomakreska
niestety dzielą nas kilometry, a i rodzice jeszcze pracują, wiec zgrać nasz "wolne' nie tak łątwo, ale myślę, że tak z raz w miesiacu się udaje
aniol
Z tesciowa codziennie mieszka 2bloki dalej .Też dlatego bo pomaga przy małym.Z moimi rodzicami róznie raz na miesiac ostatnio a ja unikam ich od jakiegos czasu jak ognia .nigdy idealni nie byli a teraz majac swoje dziecko to widze.Matka nie ma instynktu macierzynskiego i chyba nigdy nie miała .Ojciec cóz jest ojcem bo mnie spłodził i tylko tyle ,zmarnował moje dziecinstwo bo był bestia w ludzkiej skórze wiec nie umiem go kochac jak ojca ,ale szanuje bo jest człowiekiem .Moja ostoja była babcia (mama mamy mojej)to był mój anioł stróż i była mi jak matka z nia widywałam sie tez bardzo czesto minimum 2 razy w tyg.bardzo mi jej brakuje.Ale ciesze sie że mam dobra tesciową która jest mi jak matka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.