Menu

jak często wasze dzieci widują się z dziadkami

myślicie ze jak dziadkowie mieszkaja daleko tak ze 300 kilometrow to jak sie z dziećmi zobacza tak raz na trzy miesiace to OK? Jak dla mnie to ani za czesto ani za rzadko

Aagataa
 499  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Partnerstwo i Rodzina dziadkowie

Odpowiedzi

kama86
Moje dzieci widuja sie z babciami 2 razy do roku..Dzieli nas duza odleglosc.
Dziadkowie niestety juz nie zyja (placze)
jagoda30
Dziadka mamy za scianą,z drugimi dziadkami co 3-5 tyg,dla nich może za mało,mi w zupełności wystarczy.
Beatka9316
Moja mała widzi się z Moimi rodzicami tak co tydzień albo częściej dlatego bo mieszkamy bardzo blisko siebie a z teściową parę razy w roku bo nie mieszka w Polsce
lola86
Mamy dziadków 12 km od siebie . 2 razy w tygodniu jeżdżą do markietu koło nas .Musieli by zboczyć 2 km w jedną stronę żeby nas odwiedzić , ale nie mają czasu . Więc widzą mała raz na miesiąc przez 30 min ,czysty brak czasu teściowa nigdy nie pracowała a teściu na emeryturze (grins)
tlolek
mieszkamy z teściami więc dzieciaki siłą rzeczy jednych dziadków widują maksymalnie często jak się da.
Co do moich Rodziców mimo iż mieszkają blisko bo ledwie 20km to widują się z dzieciakami tak raz na miesiąc "na chwile" bo wiecznie czasu nie mają. Jeśli my jesteśmy u nich to szybko od nich wyjeżdżam bo mój Tato grymasi że dzieci zbytni hałas robią, więc nie chce przeszkadzać naszą obecnością u nich.
ewlirinka
Jeżdżę do rodziców tak często jak to możliwe,więc mały widuje się z nimi 2,3 razy w tygodniu, a co jakiś czas jak mąż ma nockę to zostajemy na noc. Dzieli nas 30 km.
Rodzice męża mieszkają na Śląsku i przyjeżdżają raz na dwa miesiące. Od nowego roku będą przyjeżdżać raz w miesiącu na weekend.Dzieli nas ok 500 km.
martus1988
raz na tydzień lub dwa .... ale to ja się pytam czy mogę ja nawiedzić..... bo baba sama się nie garnie. a dziadek to człowiek pracujący wiec raz na jakiś czas .... jak z delegacji zjedzie... to sam nawiedza mafie wnuczkow jak to sobie mowi :P
renata29
Mieszkamy z teściami a do moich rodziców mamy ponad 600 km.My jeździmy na wakacje do rodziców a oni zwykle co 2-3 miesiące(zimą rzadziej) przyjeżdżają do nas.
iwus198920
nieszkamy z teściami więc widuję ich codziennie moich rodziców widuje różnie kilka razy w miesiącu.. bylibysmy czesciej ale ze wzgledu na chora sytuacje u nich jezdze tylko po to by Igorek pobawił się z moim bratem (ma 9 lat)
amalka
Do kilku razy w tygodniu. Dla Krzysia to tak czy inaczej stanowczo za rzadko (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.