Menu

jak często wychodzicie na spacery z dziećmi w zimie?

tak jak w pytaniu

Kasia231
 284  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem spacery

Odpowiedzi

oli28
Wychodzę bardzo często z córką na dwór minimum 4 razy w ciągu dnia na dłuży spacer,albo biega sobie po podwórku
Ada3610
zawsze wychodzimy minimum dwa razy dziennie. teraz u nas jest bardzo ciepło to Hubert tylko na posiłki do domu jest brany i cały dzień na dworku. Jesteśmy u moich rodziców, ma podwórko i dużo atrakcji.
amalka
Moje dziecię ma 6 lat. Jeśli nie ma siarczystego mrozu, jesteśmy "na spacerze" przez większość dnia, z przerwami na posiłki jedynie (grins)
kama86
Pora roku nam nie przeszkadza,wychodze tak czesto jak to mozliwe.
iwus198920
codziennie chyba, że strasznie wieje
irekzboralski
Jeżeli tylko pogoda sprzyja wychodzimy codziennie. Nie są to jednak wielogodzinne eskapady bo w domu samo się nie zrobi (pout)
renata29
Zależy od pogody i chęci.Jak w pozostałe pory roku zresztą też.
Beatka9316
Wychodzimy codziennie minimum raz. Wyjątkiem jest deszcz,choroba lub jak jest na prawdę bardzo zimno. Ze względu, że mieszkam na 4 piętrze w bloku bez windy nie zawsze wychodzę dwa razy dziennie na pole bo znoszenie tak ciężkiego wózka z córką nie należy do łatwych czynności. Wiec zazwyczaj wychodzimy raz jak jest mój D w domu wtedy wychodzimy więcej.
czekoladka22
to my chyba wyjątek nie mam jak się zabrać z trójką czekam na wózek od koleżanki i chcę wychodzić częściej z dzieciakami bo z trójka maluchów to nie takie proste :] jak narazie byliśmy 3 razy całą rodzinką :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.