Menu

Jak dbałaś o aktywność fizyczną będąc w ciąży?

Pozostańmy jeszcze przez chwilę w temacie ciąży. O tym, że aktywność fizyczna również w tym wyjątkowym stanie działa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, umiarkowana aktywność fizyczna w czasie ciąży jest wręcz wskazana. A Ty jak dbałaś o odpowiednią dawkę ruchu w okresie ciąży?

NetMamaTeam Team
 639  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Czas wolny i Sport ciąża sport

Odpowiedzi

Justyna14
Nie moglam w ciazy nic robic.Mialam zagrozona,a pozniej szyjka sie skracala.Ale i tak ostatni miesiac praktycznie przechodzilam.Nosilo mnie wszedzie.Schody w domu i piesze wedrowki do marketow,a daleko mam,oj daleko (grins)
halina21
w pierwszej ciąży musiałam bardzo uważać bo była zagrożona ale spacerki i wchodzenia na 4 piętro do domku miałam codziennie jak już mogłam chodzić a w drugiej tez uważałam bo tez było zagrożenie ale spacerki i zabawy ze starsza córka były dobrą aktywnością i odpoczynek w ogrodzie :)
irekzboralski
jedyne na co mam ochotę to spacery z synkiem i kilka razy dzienne "wycieczki" na drugie piętro
ryzawa535
spacery po lesie i po schodach(krejzolka)(krejzolka)
Beatka2010
ja w pierwszej ciąży ćwiczyłam z płytką trochę w domu na piłce itp ale nie długo i nie dość intensywnie a teraz..... nie mam ochoty na nic ,z resztą czuję się koszmarnie już teraz ,nawet chodzić mi się nie chce
Lwiczka
Chciałam bardzo chodzić na pilates, jogę i fitness dla kobiet w ciąży ale od 6 tyg musiałam polegiwać bo najp. były plamienia a potem szyjka się skracała. Bolało mnie żebro z powodu ucisku więc i tak nie mogłam za bardzo nawet spacerować. Kiedy urodziłam to biegałam a nie chodziłam ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.