Menu

Jak długo dochodziłyście do siebie po cesarce?

Drogie kobiety, mam pytanie jak wyglądało Wasze życie po cesarskim cięciu i jak długo dochodziłyście do siebie po cc? Proszę napiszcie mi coś na ten temat...

efektjojo
 902  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie cesarskie cięcie

Odpowiedzi

mamakarina
Moja siostra miała cc 3 tygodnie temu, już teraz mówi że czuje się bardzo dobrze. Po 2 tygodniach sama już wstawałą, a mówiła ze tak gdzie miała cięcie miała tylko pobolewanie, w pierwszych dniach miała też gorączkę. Wydaje mi się że duzo zalezy od tego czy kobieta która ma cc jest w pełni zdrowia i w jakim jest wieku.
mgli21
ja miałam 2 lata temu i powiem ci ze wszpitalu myśląłam ze jest tragedia bo nie mogłam zejść z łóżka;D ale dlatego bo takie wysokie były w domu juz ok:)doszłam do ciebie po msc juz tak się czułam pewnie przy wstawaniu bo z początku to miałam wrażenie ze to mi się rozerwie:))po 6 msc nie wiedziałam ze miałam jakieś cięcie:))a teraz to nawet chyba by mi nikt nie uwierzył bo nic nie widac tak mi ładnie zrobili ze po 2 latach nie ma śladu(kciuki)
karolincia
Po tygodniu po cc poszłam do sklepu na małe zakupy po dwóch tygodniach funkcjonowałam normalnie tylko rana troszeczkę jeszcze ciągnęła. Do roku po cc czułam ranę czasem przy zmianie pogody tak to bardzo szybko zapomniałam nawet że miałam cc. Dużo gorszy połóg miałam po porodzie naturalnym tyle że z vacuum i dużymi szwami na dole.
Bestyjka
Wstałam po 44 h dopiero i to było chyba najgorsze. Tak z 5 dni było ciężko wstawać i chodzić. Później już było ok, tylko z jakieś 14 dni nie zapinałam pasów w aucie bo mnie bolało (trochę) ale ogólnie 14 dnia po cc skręcałam sama łóżeczko i robiłam wszystko ;). Przez kilka miesięcy czułam dyskomfort w miejscu cięcia przy dotykaniu ale nawet nie wiem kiedy a minęło.
Ada3610
Miałam cc w czwartek, piątek i sobota były ciężkie. W poniedziałek wyszłam ze szpitala. Nawet opatrunku nie miałam, szybko mi się goją rany. W domu funkcjonowałam prawie normalnie, nie leżałam w łóżku. Nigdy nie rozczulam się nad sobą. po tygodniu wychodziłam na dwór, robiłam małe zakupy. Po dwóch tyg chodziłam z Synkiem codziennie na spacery. Mieszkam na 4 piętrze bez windy, więc tylko sąsiad mi wózek znosił i wnosił.
Jestem 2 lata po cc i nie widać blizny, nie mam zrostów, nigdy mnie nie bolało cięcie.
aaaaa po dwóch tygodniach wróciłam na studia, żeby zaległości nie mieć.
Ada3610
najgorzej co wspominam ze szpitala to cewnik i pierwszą kąpiel
paulaa
po cc wstałam na drugi dzień 1 tydzień był najgorszy a potem funkcjonowałam normalnie nic mi nie dolegało :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.