Menu

Jak długo trwał Twój okres narzeczeństwa?

Życiowe doświadczenia czasami powodują, że przez chwilę zastanawiamy się czy powinniśmy byli zrobić coś inaczej, czy też wszystko co do tej pory przeżyliśmy było tak jak należy. Jak długo trwał Twój okres narzeczeństwa i czy patrząc z perspektywy czasu chciałabyś go wydłużyć/ skrócić, gdybyś mogła cofnąć czas. Jak dlugo Twoim zdaniem powinien trwać okres narzeczeństwa?

Ania
 1516  29

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina okres narzeczeństwa

Odpowiedzi

Ada3610
Byłam w wielu związkach, ale jak Męża poznałam to wiedziałam że to już miłość na całe życie. Narzeczeństwo trwało dwa lata, a po roku już mieszkaliśmy razem w naszym mieszkanku. Nie żałuje, że jesteśmy razem. Czasem mam go dosyć, ale to jest chwilowe
jagoda30
Troszkę ponad rok,szkoda tylko,że nie mogliśmy przed ślubem mieszkać razem,szybciej odcieła bym pępowinę z mamusią.
marthakd
rok bylismy narzeczeństwem
Pacholec
5lat:) to byl moj pierwszy chlopak i ostatni
tlolek
w 1999 się poznaliśmy, w 2002 już jako para, 2005 nażeczeństwo a ślub w 2008
docieraliśmy się ładych pare lat ale nic bym nie zmieniła, jesteśmy bardzo zgodnym małżeństwem
Maryla
he w 2009.24 GRUDNIA zareczylismy sie a 15 kwietnia 2010 roku Powiedzielismy sobie TAK;p szybko co nie;P a znalismy sie 2 lata przed zareczynami:)
234olenka
w czerwcu minie 7 lat jak jesteśmy razem, żyjemy w wolnym związku, mieszkamy razem już od 6 lat... Ślub planujemy, jak na razie nie wiemy na kiedy może za parę lat..okaże się....
korek221
2 lata
amalka
W ogóle nie trwał :) Nie było zaręczyn, nie było narzeczeństwa. Mojemu P ukradli dokumenty, trzeba więc było wyrobić nowe. Snuliśmy się po urzędzie miasta (czekając na swoją kolej) i stanęliśmy prze UC. Popatrzyliśmy na siebie, weszliśmy i... zarezerwowaliśmy pierwszy wolny termin :) Mieszkaliśmy wówczas razem nieco ponad rok, dopiero co kupiliśmy nasze własne mieszkanko. Ślub był kolejnym naszym szalonym pomysłem i oboje nie żałujemy. Wszystko robiliśmy "na wariata", jedynie Krzysiaczek był baaardzo planowany.
amalka
Ps. Nie jestem pewna co Ania miała na myśli pisząc "okres narzeczeństwa". Na mój rozum to czas od zaręczyn, do ślubu a nie długość trwania związku...
katarynka3311
Poznaliśmy się we wrześniu, w listopadzie ja poleciałam do UK i zamieszkaliśmy razem, w Wigilię były zaręczyny, a ślub po roku i siedmiu miesiącach, czyli tyle trwały zaręczyny:).
katarynka3311
Haha przepraszam za błąd- oczywiście nie zaręczyny a narzeczeństwo. Jakie by to były dłuuuugie zaręczyny;).
alinagj1o2
Mój maż gdzieś mnie tam wypaczył i przez znajomych dostał telefon .Umówiliśmy się ,po trzech miesiącach załatwialiśmy ślub. Widywaliśmy się tylko w dni wolne ,mieszkaliśmy w innych miejscowościach .Po 1,5 roku urodził się jeden syn ,po roku kolejny a teraz po 9 planowane kolejne dziecko .I tak jesteśmy 11 lat po ślubie .
sque
Poznałam męża w sierpniu, we wrześniu po jego wyjściu z wojska zamieszkaliśmy razem, po pół roku w lutym się zaręczyliśmy, po 2,5 roku od zaręczyn wzięliśmy ślub i rok po ślubie urodziła się córcia. Nie żałuję niczego, gdyż mam wspaniałą córcię którą mąż mi dał, choć nie zawsze jest lekko i miło, to myślę, że jak przetrwamy te wszystkie trudne chwile, które nas doświadczają to przetrwamy już wszystko. Obecnie w czerwcu mamy już 5 rocznicę naszego ślubu.
maja1482
Nie wiem ile trwać powinien okres narzeczeństwa, bo to raczej sprawa indywidualna i każdy inaczej to "czuje".... U mnie było to tak, poznaliśmy się w czerwcu 2005r, w 26 sierpnia 2006 zaręczyliśmy się, a 15 września 2007 wzięliśmy ślub :) Czyli okres narzeczeństwa trwał rok:)
Tuptolek
4 lata, zaczliśmy "chodzić ze sobą" jak miałam 17 lat, czas trwania w sam raz
domka
4 lata
renata29
Pierwszy raz narzeczoną byłam krótko ponad tydzień.Drugi raz niecałe 5 miesięcy a trzeci raz ok.2 miesiące.
emikacpi
Ja meza poznalam trzy tyg przed wyjsciem z wojska, byl na przepustce . Chodzilismy 20miesiecy, okres narzeczenstwa trwal 3miesiace i w roku 2005stanelismy przed oltarzem.
kinia87
oświadczył mi się w Wigilię i równy rok później właśnie 24 grudnia wzięliśmy ślub-jak narazie cywilny,ale planujemy kościelny :))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.