Menu

jak długo trwał wasz drugi poród? był krótszy niż pierwszy?

hey dziewczyny jak to wyglądało u was z drugim porodem w porównaniu do pierwszego? był krótszy od pierwszego u was?

gwiazdusia
 732  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie drugi poród

Odpowiedzi

LaMandragora
Moj pierwszy trwal cos kolo 2,5 godz. (od pierwszego skurczu). Do szpitala zjawilam sie juz 8 cm rozwarciem a mloda przyszla na swiat 50 min. pozniej.


Natomiast drugi rozpoczal sie nagle odejsciem wod plodowych o godz. 16-ej a mloda wyskoczyla (po 1 skurczu partym) nagle 20 min. pozniej podczas proby robienia mi usg. Takze nie na porodowce a na lozku od usg sie urodzila.


Trzeci porod to rowniez jakies 20 min. akcji. A z lekkimi skurczami 40 min. O 23.45 lekkie skurcze, Poczlapalam do swojego pokoju przebrac sie. O 00:05 wracalam juz na czworaka, bo zaczely sie bolesne skurcze i 00:25 mloda sie urodzila.
sara77777
oba trwały krótko a drugi poszedł dosłownie błyskawicznie
myszka838383
Pierwszy -9 godz od odejścia wód, drugi- 2,5 godz :) Byłam w szoku że tak szybko.
Koło 19.00 zostałam przyjęta na oddział ( 4 dni po terminie) i rano miałam dostać kroplówkę. Przed 22.00 odeszły mi wody...wylądowałam na ktg i tam tez dostałam konkretnych skurczy co 4 minuty :) Wszystko postępowało szybko :) Porodówka, lewatywa i za chwile było już rozwarcie na 10 :) Trzy parcia i po wszystkim. Urodziłam o 0:20
tlolek
pierwszy poród 5,5 godz a drugi był krótszy o 15minut. Byłoby szybciej ale Córcia się okręciła 2 razy pępowiną
Beatka2010
Pierwszy trwał 11.5 godziny a drugi począwszy od pierwszego skurczu to będzie jakieś 7 godzin ale licząc od przyjazdu do szpitala to tylko 2,5 godziny
syla
1 poród 6h,drugi tez prawie 6,a trzeci błyskawica od przyjazdu do szpitala 25 minut
kama86
Pierwszy porod-14h
Drugi przy pomocy kroplowek, znieczulenia i przebicia wod plodowych okolo 10h.Polozna powiedziala ze dopiero na drugi dzien urodze,ale duzo mi pomogly wspomagacze...U mnie dzidzia na swiat jeszce nie chciala przyjsc ale dobe wczesniej odszedl mi czop sluzowy i dla nich tutaj bylam juz gotowa do porodu.
renata29
Ledwo do szpitala zdążyłam :) Wszystko trwało godzinę i 40 minut.Ewentualne trzecie dziecko to chyba w domu urodzę albo położę się do szpitala już przed terminem :)
karolincia
Pierwszy wywoływany 3 godziny, drugi naturalnie zaczęty a cc skończony około 6 godzin
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.