Menu

Jak dobrze wyglądać nago

Oglądacie czasem ten program na TVN Style? Z jednej strony w porządku, bo niby omaga wyleczyć się z kompleksów a z drugiej wydaje mi się, że jest to bardzo przedmiotowe traktowanie kobiet. Uczucia mam mieszane, a słyszałam, że już trwają pracę na polską wersją tego programu i że są tłumy kandydatek.Pokazałybyście się tak milionom widzów? Wszystkie swoje niedoskonałości, żeby potem pan w sklepie wiedział, gdzie masz zwałek tłuszczu?

Ju25lka
 566  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

jak dobrze wyglądac nago

Odpowiedzi

Izka82
ja bym pokazala, a co tam
kasiunia1
ja ogladam,ale nago to oglada mnie tylko mój mąż i tak zostanie...:)on mnie z wszystkich kompleksów wtedy ulecz...:)
Mandarinios
ja też uwielbiam ten program ale tak sobie myślę, że dlatego dwie zagraniczne wersje tego programu prowadzone są przez gejów bo gdyby heteroseksulany mężczyzna dotykał te kobiety tak jak czasem robi to Gok byłoby pewnie podejrzenie o molestwanie znając życie... Ja osobiście bym nie pokazałą się w takim programie ale uważam, że przynosi wiele dobrego i pokazuje jak czasem surowo się oceniamy (np. to zadanie aby znaleźć swoje miejsce w rzędzie pośród Pań podobnych posturą) jak wiele cm i kg sobie niejednokrotnie dodajemy a co za tym idzie o wiele bardziej potem się dołujemy. Dla mnie fajna sprawa a Goka chciałabym mieć za przyjaciela, bo uważam, że to fantastyczny facet :):)
mongro10
Czasem oglądam,ale nie wziełabym udziału w takim programie.Powiem tak jak @kasiunia1:tylko mąż ogląda mnie nago i to On leczy mnie z kompleksów :)
Tosia
widzialam polska wersje tego programu i co moge powiedziec... jak zwykle ŻENUŁA... tragedia..

bez polotu bez pasji... sztucznie.. nie moge na to patrzec bo mi poprostu ich szkoda nie tylko uczestnikow ale i prowadzacych :))...

ja nie wiem czmu Polacy nie potrafia robic takich programow...
krasna1
no właśnie na TVN STYLE jest już polska edycja
ja osobiście nie odważyłabym się
Ju25lka
Nie wiedziałam że jest polska wersja...
JUSTYLKA
..a ja zazdroszcze odwagi i myślę że dla niektórych kobietek taka sprawa to wybawienie i ogromna pomoc...
sque
Nigdy w tym programie bym się nie pokazała ale chętnie go oglądam. Oczywiście wolę wersję zagraniczną od naszej polskiej. Nasza jest strasznie sztuczna i naciągana, a prowadzący sztywny. Ale oglądam z przyjemnością bo wtedy sama wychodzę ze swoich kompleksów.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.