Menu

Jak dobrze znasz swojego partnera?

"Kochanie, od kiedy nie lubisz buraczków?" Teoretycznie z biegiem lat powinno się coraz lepiej znać swojego partnera. Jednak życie układa bardzo różne scenariusze. Niektórzy zbliżają się do siebie, inni wręcz przeciwnie. Jak to jest z Tobą? Czy po tych wszystkich latach bycia razem znasz swojego partnera lepiej, czy wręcz przeciwnie?

Ania
 2509  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina partnerstwo

Odpowiedzi

amalka
Nie wiem czy można znać partnera mniej, będąc z nim wiele lat... No chyba, że każdy żyje "dla siebie" i o związku jako takim mowy nie ma. Wiem o mężu to co wiem i to mi wystarcza. P jest raczej dość wylewny (aż za bardzo czasami) i przychodzi do mnie ze wszystkim (jak mniemam).
Kordelia
Znam mojego męża dobrze, ale to nie oznacza wzajemnego zbliżenia...
monikarogalska2
Ja podobnie jak @Eudaimonia... nie wiem czy jest w stanie mnie czymś zaskoczyć, znamy się na wylot:))
sque
Jak się okazało to wcale nie tak dobrze jak myślałam. A czasami myślę, że wogóle go nie znam. Ale wiele sytuacji i jego reakcji jednak mogę przewidzieć.
oles1984
Czesc zadalas bardzo dobre pytanie (czy dobrze znasz swojego partnera) wiec sama jestem 3 lata w malzenstwie ogolnie znamy sie 5 lat. I tak naprawde moge powiedziec ze zaluje podjecia decyzji o slubie. Dopiero teraz pokazal swoje rozki. Zmienil sie w chlodnego nic nieczujácego drania......
JustiSam
Nie mozna kogos poznac bardziej z biegiem lat, bo kazdy czlowiek na pewnym etapie zycia sie zmienia. Ja mojego meza pozalam juz z lepszej i gorszej strony, czasami nadal mnie zaskauje;-) Ale ja jego tez;-) Ja w tym roku bardzo sie zmienialm. Moze nie widac tego na zewnatrz, ale tak jest;-)
Mysiulineczka
Znam go bardzo dobrze :) wiem czego nie lubi(a jest tego sporo) . mamy nawet to samo hobby czyli wędkarstwo:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.