Menu

jak dorobić sobie w domu???

(kwiatek) Kobietki, podpowiedzcie proszę jak dorobić sobie siedząć w domu tak +/- 1000zł??? Szukam jakich pomysłów, aby podratować domowy budżet...
Z góry dziękuję za propozycje(prezent)

maja1482
 1010  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse praca dodatkowa w domu

Odpowiedzi

maja1482
pilnowanie dzieci odpada, sama mam dwójkę swoich (3 latka i 2miesiące)
to nie musi być tylko zajęcie dla mnie, ale też dla faceta:)
daryjka87poznan
Pilowanie dzieci to jedyna chyba praca gdzie dostniesz moze z 1000zl siedząc w domu.
AnnaSitarska
Jako konsultantka Oriflame, polecam właśnie ten sposób na podreperowanie domowego funduszu.
Właśnie trwa akcja rekrutacyjna w Oriflame!
Zostań nowoczesną konsultantką i dołącz do grupy OriNet. Naszym głównym narzędziem pracy jest Internet, który stwarza nieograniczone możliwości działania. Dzięki temu nasze zyski rosną w szybszym tempie niż tradycyjnie działających konsultantek. Jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam Cię na moją stronę: www.annadivine.mojeori.pl. Możesz na niej pobrać darmowe Vademecum i dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy, która może być wspaniałą przygodą. Chętnie odpowiem na każde pytanie, więc pisz na maila annadivine.mojeori@gmail.com.
Ruszyła kampania rekrutacyjna! Do zdobycia kosmetyki oraz przepiękny kuferek o łącznej wartości 305zł, które przygotowaliśmy z myślą o nowych Konsultantach. Program Witamy to sposób na świetny początek współpracy, przedsmak sukcesu i nieograniczonych możliwości dla każdego Konsultanta, który ma marzenia.
Zapraszam:)
MamaMaya
gdyby to bylo takie proste! a konsultantek to jak psów nie sadzę aby można bylo na tym cokolwiek zarobic (zla)
Magdzik
No właśnie @MamaMaya. Ja też myślę nad czymś i nawet chciałam zostać konsultantką, ale jest nią już moja sąsiadka - nie dość, że Oriflame, to i Avon, więc gdzie szukać nowych klientek, skoro ona już ma pół bloku i nie tylko?!! Ciężko jest... (pout)
AnnaSitarska
Pewnie,że można zarobić. Trzeba tylko chcieć i troszkę się postarać:(kwiatek) A po za tym tu nie zarabia się jedynie na klientkach. Zysk z tego to jedynie dodatek. Pieniążki zarabiamy na budowaniu grupy i zapisywaniu kolejnych osób. A to możemy robić siedząc w necie:) Ja działam w grupie OriNet i nie narzekam. O krok dzieli mnie od zostanie menagerem.(kwiatek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.