Menu

Jak minął weekend

Dziewczyny pochwalcie się jak spędziłyście weekend?! U nas było bardzo fajnie, rodzinnie, przyjechała siostra męża z dzieciakami więc dom był pełny dzieci, my się nagadaliśmy przy okazji za wszystkie czasy - super. Lubię takie weekendy. I naprawdę mogę powiedzieć, że mimo małej ilości snu porządnie wypoczęłam!

Ju25lka
 903  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wypoczynek weekend

Odpowiedzi

Agula
W piątek późno wróciliśmy, także w sobote trzeba było odespać, coś po 14 pojechaliśmy do Wisły, moja babcia nas zaprosiła na małe co nieco, pizze robi pyszną, mniam mniam, w drodze powrotnej jeszcze odwiedzić moich rodziców i tak skończyła sie sobota, jeszcze sobie filmik oglądneliśmy i spać :) W niedziele pełny relaks, trochę TV i rozmowy o wszystkim, uwielbiam to :)
artanis
Jako, że Grześ nadal na wakacjach u taty, część weekendu mogłam poświęcić sobie. W piątek wieczorem wybraliśmy się do Sun Beach na salsotekę, bawiłam się rewelacyjnie. Całą sobotę od rana do 24 "bawiłam się" w montera kuchni, w niedzielę ex przywiózł mi Grzesia, zabrałam go do figloparku, potem w knajpce obok coś zjedliśmy. Sobota męcząca, ale efekt super, więc weekend bardzo udany:)
ivka
Minął bardzo bardzo leniwie i rodzinnie :) W zasadzie byliśmy cały weekend we własnym sosie - ale takie właśnie weekendy kocham najbardziej - jest czas na czułość, rozmowy, wspólnie spędzony czas!
Misia80
U nas weekend niezbyt udany bo Miki od soboty popołudnia gorączkuje i dziasiaj jedziemy do lekarza choc jest już lepiej i wydaje mi się,że to przez wyrzynający się zabek.Muszę sie jednak upewnić czy to nie jest np. jakis wirus bo nie będę spała spokojnie kolejna noc.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.