Menu

Jak minął weekend?!

Cześć dziewczyny jak wam minął weekend? Bo u mnie strasznie pracowicie. Cała sobota porządki i gotowanie, bo wieczorem przyjechała siostra z mężem, więc mam gości. Teraz pojechali do teściów siostry więc mam chwilę dla siebie.

paula80
 1604  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina weekend rodzina czas wolny goście

Odpowiedzi

artanis
W sobote przyjechała do mnie moja mama, połaziłyśmy troszkę po mieście (ja oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam sobie nowe buty;p). Wieczorkiem koncert Torresa na rynku i Rueda pod Banialuką (zdjęcie w mojej galerii). Potem szybko do domu, przebrać się i na tą imprezę, o której pisałam (byłam pielęgniarką!:D). Wczoraj rano ex przywiózł mi mojego krasnoludka, poszłam z nim na dłuuugi spacer oraz na plac zabaw - cały dzień cieszyliśmy się swoją obecnością:)
lusilla
Weekend minął na przygotowaniach córy do szkoły. Strasznie się tym denerwowała. Dzieci jakieś zestresowane są przed tym rozpoczęciem szkoły!
ojciec
Ja byłem na weselichu więc tak trochę rozrywkowo było, ale wszystko w granicach rozsądku aby dziś w pełnej gotowości być na posterunku w pracy:):)
joka26
U nas "samotna" sobota tzn.bez męża więc zaprosiłam na obiad moją mamę i siostrę ze szwagrem- trochę odpoczęłam bo Dominika przechodziła z rąk do rąk.A w niedzielę czekanie do 14.00 na męża powinien skończyć dyżur o 9.00 ale "kochanie mam dwa spady z nocki" czyli 2operacje a my czekamy..... Później już w komplecie spacer w lesie 1,5godz. Dominika przespała cały hihihiih. Ja z Malutkiem zaliczyłam spacer rano i ten w lesie i o 21.00 padłam skonana. Było lepiej niż w ostatni weekend ( mój miał "maraton" czyli piątek-sobota-niedziela w pracy).
Agula
W sobotę zakupy, ostatnie przygotowania do ślubu, wiadomo że w tygodniu po pracy na nic nie ma się czasu. Wieczorkiem wyskoczyliśmy z moim bratem na kręgle, a potem do znajomych na grilla. W niedzielę w końcu mogliśmy dłużej pospać. Potem odwiedziliśmy moich przyszłych teściów.
Maria25
Ja odpoczęłam za wszystkie czasy. Cały weekend spędziliśmy tylko w trójeczke :) Wczoraj była tak piękne pogoda, szkoda był ją zmarnować więc postanowiliśmy podjechać do zoo do Chorzowa. Martyna była zachwycona zwierzaczkami, najbardziej spodobały jej się strusie i małpki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.