Menu

Jak mówicie do teściów?

Pytanie jak wyżej jak mówicie do teściów? "mamo i tato"? a może w osobie 3?(tak jak ja,gdyż wydaje mi się dziwne mówić do obcej kobiety, bo teściu już nie żyje "mamo"a jeśli mówie komuś o niej to mówie"teściowa lub Mama Marcina") a Wy jak mówicie pytam z ciekawości czy też macie takie zachamowania mwić do teściów Mamo i Tato?

Madzik8889
 986  33

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina teściowie

Odpowiedzi

KIciula
escia nie znam a do tesciowej po imieniu,,Mircia'':))
Madzik8889
dominika0903 nie widziałam(kwiatek) widocznie nie było mnie wtedy(pokoj)(grins)(rock)
xkasiulax
mamę mam jedną ........do teściowej mówię Pani....i (imię)
Niegrzeczna
Nie mam jeszcze formalnie teściów ale mówie do nich teść/teściowa czasami mi się mama/tata powie. Jak mówię o nich do mojego faceta to mama to tata tamto.
marthakd
Mówie babcia dziadek tak jest wygodniej ze wzglegu na Małego :)
Magdzik
Mamo lub w 3 osobie, jak się zdarzy:) Teścia nie mam
alinagj1o2
Teraz nie rozmawiam z teściową ale mówiłam babcia.
Koleżanka z pracy wiem że mówi do teściowej po imieniu,ale tam wszyscy mówią do siebie przez ty nawet wnuk do babci mówi Krysia co moim zdaniem jest lekkim przegięciem.
Majaaaaaa0000
Ja mówi mamo,teściowa , mamuśka różnie...A do teścia mówie On...bo to nie teśc tylko obcy facet jak dla mnie!!!(rock)(rock)(rock)
Magdzik
@alinagj1o2, chyba jednak lepiej mówić po imieniu niż per Pani(krejzolka)(krejzolka) Nie wyobrażam sobie tego, w końcu jakby nie było to rodzina...
karolcia514
mamo tato:)
gosia6
ja tak jak ty:)
karolina87
mówię do nich babcia dziadek tak samo jak do swoich, a to ze względu na synka, a jeśli toczy się rozmowa to różnie po imieniu lub czasem mamo tato, ale raczej mama jest jedna a teściowa to różnie bywa hehe
mgli21
ja mówie mamusia i tata (grins) szanuje ich tak samo jak swoich bo to rodzicie mojego męża(grins)(kwiatek)
amalka
Zawsze MAMO i nie wyobrażam sobie inaczej (cukierek) Mam wspaniałą "drugą mamę" Z TATĄ też dogadywałam się świetnie ale zmarł jeszcze przed naszym ślubem (placze) nigdy więc nie maiłam okazji zwrócić się do niego inaczej niż przez "pan"... Mężowie mój i siostrzyczki, na długo nim mężami zostali, zwracali się do naszych rodziców MAMO i TATO co niektórych dziwiło ale rodzice byli baaardzo zadowoleni (grins)
monikakrol
tesciowa tesc
234olenka
nie mam teścia ani teściowej..ale mój facet zwraca się do ,moich rodziców..teść i teściowa...
Edytka85
Mamo i tato.
daryjka87poznan
Zdecydowanie tesciowa.
sheryl
mamo i tato. Nie mam zahamowań. Relacje mamy bardzo dobre od lat, są dla mnie jak rodzina, szczególnie teściówka jest bardzo kochana dla mnie.
jolla30
teścia nie mam,do tesciowej,, babcia"
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.