Menu

jak myjecie okna??

tak w ramach letniego odświeżenia chciałam sobie umyć okienka, ale powiem szczerze zawsze muszę się namachać, żeby nie było smug. Najpierw na mokro, potem na sucho, a potem jeszcze raz poprawki, jak się nie uda. Jak wy myjecie okna?

lilique
 554  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Dom i Ogród mycie okien okna

Odpowiedzi

Nena
Ja mam taka specjalną scierke do szyb i luster- coś w rodzaju gumy- mocze w ciepłej wodzie bez żadnych środków a potem druga sucha też specjalnie do szyb, wycieram. Nie ma smug żadnych.
eurydix
podobno gazetą i octem gładko wychodzi, ale sama jeszcze tak nie próbowałam
znieczczcz
ja to zawsze ajax biore albo clean
lola86
Specjalnymi szmatkami do okiem i luster bez dodatkowych środków .Ramy to już coś mocnego . Mieszkam obok stadniny koni i moje okna są zamieszkałe przez piękne końskie muchy , które regularnie je dekorują . I tak co tydzień (bach)(bach)(bach)(bach)
Nena
Też mi znajoma mówiła ze myje gazetami ale tymi niekolorowymi i octem jabłkowym. Sama nie próbowałam ale ona chwali.
konieczko
też coś o occie słyszałam
Beatris0302
A ja tak jak @nena mam 2 specjalne sciereczki, bez nich juz nie wiem jakbym myla okna... Nie namacham sie ;) i teraz to nawet przyjemnosc mycie okien:-D
ada410
Używam płynu do spryskiwaczy szyb samochodowych plus papierowy ręcznik. Efekt jest zawsze murowany(kciuki)
halina21
najpierw na mokro wodą z płynem a potem clin i ręczniki papierowe lub dobra szmatka flanelowa i myję jak nie ma mocnego słońca i nie ma smug :)
mamaDOMI
Woda ciepła plus plyn do naczyn i odrobina octu najpierw gąbeczka a pozniej papierowym ręcznikiem Ja jestem zadowolona z efektu
Majaaaaaa0000
reczniki papierowe i ajax lub clin do szyb albo inny z octem .
angelika28
Kup ściereczke z mikrofibry do szyb i luster, najpierw myje okno wodą z płynem, nastepnie nalewam samej wody myje i używam tej własnie sciereczki do wytarcia na sucho i jest bosko...i nic wiecej nie trzeba..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.