Menu

Jak nawilżacie powietrze w pokoju dziecka?

Macie nawilżacz powietrza, czy stosujecie jakieś inne sposoby?

szymczyka
 248  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem nawilżanie powietrza

Odpowiedzi

kama86
Zakladam wilgony recznik na kaloryfer.
sque
Posiadam nawilżacz i włączam go na noc.
Beatka9316
Założyć mokry ręcznik na kaloryfer :)
oli28
Mam nawilżacz powietrza,a jak nie miałam to wieszałam mokre ręczniki na grzejniki
Nena
Wietrzenie przed snem i nawilzacz
renata29
Mam nawilżacz na kaloryfer.
amalka
Wietrzę pokój ze dwa razy dziennie oraz dodatkowo przed snem. Na noc zakręcam grzejniki (z wyjątkiem kuchennego) i zostawiam mikro- wentylację. Nie potrzebuję nawilżacza.

Gdy Junior był młodszy (lub gdy jest chory) mokry ręcznik na kaloryfer + garnek z wrzątkiem i dodatkiem kropelek mentolowych na szafę.
lola86
Odkąd wycieli mi migdałki zimą myślałam że umrę na gardło . I lekarz mi go polecił , ale byłam uparta . Były ręczniki na grzejniku był nawilżacz na grzejniki i nic . Wiec w końcu kupiłam . U nas włączam go w dzień w sypialni a u małej w nocy . Mnie o dziwo przeszło ,a mała mniej się dusi w nocy , ma astmę . Mamy z jonizatorem i ultra dźwiękami możemy też do niego wlewać olejki , nie uszkadzając go .
anggiee32
Często problem jest spowodowany przez nieodpowiednią wentylację w pokoju - czasem wystarczy zmiana kratki i już jest ok. Polceam sprawdzić http://www.centrumklima.pl/pl,produkty-wentylacja-klimatyzacja,15,nawiewniki-anemostaty-kratki-zawory.html jak pogadasz z mężem to na pewno Ci to zrobi jak trzeba choć ja sama wymieniłam i nie było najgorzej ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.