Menu

Jak nie wychować maminsynka?

Grześ jest strasznie o mnie zaborczy – jak tylko zbliża się do mnie Gosia, to ja odpycha, albo dostaje ataku płaczu – po prostu stara się mieć wyłącznosc do mnie. Wcześniej tak nie było – dopiero od kilku miesięcy. Nie wiem co mogło spowodowac taką zmianę, ale koleżanka ostatnio mi powiedziała, że będzie z niego maminsynek, bo on tylko siedzi na kolanach, przytula się, chce być głaskany itd.Jak nie wychowac maminsynka?!

mystery
 1115  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

maminsynek dziecko

Odpowiedzi

kosia
On jest jeszcze malutki i wcale nie jest powiedziane, że nie wyrośnie z niego twardziel!! Nie przejmowałabym się tym zbytnio na Twoim miejscu. To mu z pewnością przejdzie. A ty jedyne co możesz zrobić to mu tłumaczyć, że i jego i siostrę tak samo mocno kochasz i że ona też ma prawo się czasem przytulić itd. I do skutku aż zrozumie.
kasia13_archiwum
Mam coreczke w tym wieku, co twoj Grzes i mam z nia dokladnie ten sam problem. Starsza corka, co tam, nawet maz, nie moze sie przytulic, zeby moja Yasminka nie dostala napadu histerii. Mama nalezy tylko do niej i juz!
Wiec nie mysle, zeby to teraz zalezalo od tego, czy chlopiec czy dziewczynka, po prostu taki charakter i taka faza.
kasik80
Moja córcia niedługo skończy 3 latka i mnie to dotknęło właśnie teraz.Czasem nie mam sił....ale pocieszam się myślą że ten okres niedługo minie...jak te wszystkie inne fazy....i jeszcze zatęsknię za tym przytulaniem na każdym kroczku hihi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.