Menu

Jak nie zwariować?

Siedzę i czekam...Pojawi się okres czy nie...Dziś, jutro, pojutrze... Objawy i na to i na to. Postanowiłam że nie zrobie testu wcześniej jak w niedziele gdyby go nie było do tej pory. Tyko jak nie zwariować skoro się tak bardzo chce...?:((

Lwiczka
 558  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina wyczekiwanie

Odpowiedzi

Edytka85
A którego powinnaś dostać okres? Masz regularne czy nie? Niektóre testy wykrywają ciążę bardzo szybko więc żeby sie nie denerwować zrób test albo badanie krwi.
babooshka
No ale rozumiem że to dlatego że bardzo chcesz być w ciąży?Obejrzyj sobie jakies komedie, upichcij coś, po prostu musisz czymś zająć swój umysł...(prezent)
Lwiczka
Tak czekamy bardzo na dzieciątko. Okres powinnam dostać dziś lub w ciągu najbliższych 3 dni, ponieważ nie mam regularnych cykli (30-34). Zaraz wróci mój syn ze szkoły to może się oderwę od tego czekania i myślenia.
mamapati
Lwiczka mam ten sam problem, mam regularne okresy, i spóżnia mi sie 1,5 tyg. we wtork jade do lekrza
rozowa82
dziewczyny WYLUZUJCIE bo do głowy dostaniecie, zajmijcie sie czymkolwiek, idzcie na zakupy, posprzatajcie szafki kuchenne (ja dzis to robiłąm heheh) i niemyślcie tyle bo myśliwymi zostaniecie... tylko spokój i jeszcze raz spokój (kciuki)
Milki
czemu ty się już martwisz??? poczekaj na okres a później się martw jak nie przyjdzie...
karolincia
poczekaj jeszcze troche ja zrobiłam test po 6 dniach od planowanej miesiączki jest pozytywny tobie życzę dwóch kreseczek a objawy miałam wszystkie jak przed okresem tylko ja ma regularne cykle
Lwiczka
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Macie rację. Spokój, zajęcie się czymś i nie myśleć ciągle o tym czy się udało czy nie. Jakiś miałam chwilowy dołek ale juz przechodzi. Zagladam tu na net mama dość często i 1 raz o coś zapytałam. Dzięki że podniosłyście na duchu. A starającym się mamom życzę upragnionych 2 kreseczek. Ja staram się od 4 m-cy.
olenka78
lwiczka,my tez staramy sie o drugie od 4 m-cy i na razie nic. jakie to przykre,kiedy tak sie o tym marzy i jak tu nie myslec i nie zwariowac(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.