Menu

Jak okazujecie uczucia

Jak okazujecie sobie wzajemnie uczucia i czy nie macie z tym problemów?! Mój maż czasem mi mówi, że bardzo mnie kocha i wie, że nie umie tego okazać. Ale czy t akie usprawiedliwianie się wystarczy?! Czasem mnie przytuli, cmoknie w policzek, ale to mało.

maxima
 627  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

okazywanie uczuć uczucia

Odpowiedzi

kosia
Różnie to bywa, ale my już mamy taki staż, że to też jest inaczej. Ja czasami to jestem nawet w szoku jak mąż obejmie mnie ramieniem.
paula80
Staramy się na chwilę się przytulić, chwycić ra ręce, jak siedzimy na kanapie to się oprzeć o siebie, czy wykladam nogi na męża. Takie drobnostki ale nam wystarczają w zupełności.
madusia
ja przed byciem z moim mezem nie potrafilam okazywac uczuc,nie umialam wziac go pierwsza za reke,przytulic,..-nic.dopiero z czasem dzieki cierpliwosci i jego"nauka",rozmowa z nim nauczylam sie tego-i jestem teraz taka jego przylepa:)
renatka
Mi łatwiej wychodzą tzw,,końskie zaloty"(gilganie,podduszanie:)-tak na niby ).Mój mężczyzna wie że mam problem z okazywaniem uczuć i jemu wystarczy to i tak wie ,że go kocham.Jestem kobietą i mam z tym problem a mężczyżni mają częściej z tym problem,poprostu nikt go tego nie nauczył...Powiedz mu czego chcesz ,co lubisz i w jaki sposób chciałabyś żeby okazywał Ci uczucia.Pozdrawiam.
madusia
dokladnie-najlatwiej by bylo,gdybys mowila otwarcie,wprost swojemu mezowi,ze np.chcialabys,zeby Cie przytulil,poglaskal,pocalowal..mi bylo duzo latwiej sie przemoc,gdy moj Lukasz mi mowil o tym
Maria25
J jestem taki prawdziwy rzepik :) Często głaszczę mężą, dotykam po buźce, chwytam za rękę, gdy siedzi przy komputerze pocałuje w policzek i zacznę przytulać. Duże tego jest :)
johana162
Ja tak jak @Maria25 jestem straszną przylepką jak określa to mój partner ;) nie ma dnia żebym się do niego nie przytuliła,nie pocałowała,nie pogłaskała...taka już jestem wiecznie spragniona czułości :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.