Menu

Jak pierwszy seks po porodzie??

Mineło już 7 tyg od porodu. Myslę o pierwszym seksie, ale jestem pełna obaw!? Nie będę zbyt luźna? Będzie bolało? Będzie inaczej niż dotąd?? Jakie macie doświadczenia?

darklina
 783  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina seks poród

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Jak karmisz piersia mozesz miec problemy z suchoscia pochwy, przynajmnien na sam poczatek. Zaopatrz sie wiec w specjalny zel nawilzajacy (polecam Durex)...
darklina
nie karmię piersią, Viculec od małego niechciala piersi! Bólu moze się tak nie boje, ale to że będzie luźno i będzie to mężowi przeszkadzało!
kasia13_archiwum
To... cwiczenia Kegla sie klaniaja...
kasia13_archiwum
Dokladnie... dziewczyny maja racja... Bedzie dobrze... Nie masz sie o co martwic... :)
darklina
dziekuje dziewczyny...znowu mnie dopadl lekki Baby Blues!! Mam nadzieje ze bedzie dobrze.
IZAJAR69
a ja jestem juz prawie 4 mce po porodzie i nie kochałam sie jeszcze z mezem. U mnie jest troche inna obawa i wiem, ze musze isc do specjalisty. Ja miałam ciezki porod i przeszłam wszystkie mozliwe tortury w szpitalu, ktore trwały 3 dni. W skrocie było to tak, ze mimo ogromnego bolu szyjka nie rozwierała sie. Co 3 godziny miałam badania, smarowania zelem, masaze szyjki i nic. Porod zakonczył sie cesarka, bo ja nie wytrzymywałam bolu, kiedy porod zaczał sie na dobre i odeszły wody, a ja mdlałam, bo brakowało mi tlenu. Wymeczyli mnie tak, ze teraz mam uraz do wspołzycia. Dosłownie. Trzese sie nawet kiedy maz pieszczotliwie dotknie moich ud, piersi. Boze, dobrze, ze moj facet jest wyrozumiały !!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.