Menu

Jak plany na dzisiaj ?

Witam Was dziewczyny. Jakie macie plany na sobotę i niedzielę? Jak spędzacie weekend jedziecie gdzieś czy siedzicie w domku ? :)
Pozdrawiam :) Miłego Dnia :) !

Beatka9316
 247  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport weekend

Odpowiedzi

iwus198920
dzisiaj w domku jutro i w poniedziałek u taty w szpitalu, u mamy posiedzimy i mamy pojechać do szwagierki
katarynka3311
Dziś w domu, bo mąż w pracy do 18. Jutro i pojutrze pobędziemy razem, bo za tydzień wyjeżdżam do moich rodziców z córką na miesiąc, więc musimy się sobą nacieszyć.
amalka
Wczoraj ugotowałam bigos- obiad z głowy, mieszkanie ogarnęłam- porządki odpadają (dwa prania jedynie i sprzątanie wszystkich czterech siedlisk naszej zwierzyny)... Zabieram się zatem za ciasteczka i jakiś fajny film. Chłopaki wyszli właśnie na "Orlika" (sport)
amalka
Jutro moi rodzice nas nawiedzą, w poniedziałek... jeszcze nie wiem.
Bestyjka
Mąż zaraz odbiera auto z warsztatu i jedziemy na zakupy, później do koleżanki na kawę. Jutro może pojedziemy do mojej kuzynki a w poniedziałek będziemy się opierdzielać.
daryjka87poznan
W domu sprzątanie czeka, jutro może odwiedzimy moją kolezanke. Dzieciaczki by się wybawiły.
ewlirinka
Wstałam rano patrzę kurz leży, to i ja poleżę...
a tak na poważnie, to ogarnęłam mieszkanie, zaliczyłam spacerek z synkiem, zrobiłam zakupy, za chwilę biorę się za kebaba. (mniam) Wieczorem rozpakuję puzzle i zacznę składać piękny zamek w Mosznej. Jutro od rana pędzę z synkiem do mamy, a w poniedziałek cała moja rodzina spędzi dzień w piżamach.
Nula139
Dom ogarnięty, zakupy zrobione, za godzinkę wychodzę na dwie godziny do pracy, wieczorem spacerek z mężem i córcią, potem książka.
Jutro leniuchowanie, w poniedziałek idziemy zobaczyć Orszak Trzech Króli, będzie też u nas gościła moja siostrzyczka(prezent)
renata29
Właśnie zrobiłam kanapki mężowi na drogę.O 20 dam mu buziaka i jestem wolna (grins)
Jutro leniuchuję,w poniedziałek też.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.