Menu

Jak pogodzić obowiązki?

Hej Mamuśki. Czy któraś z Was uczy się jeszcze? Ja jeszcze studiuje, jestem w ciąży (oczywiście planowanej) i czasem nachodzą mnie głupie pytania typu - Jak sobie poradzę? Czy dam rade ogarnąć to wszystko? Wiadomo przy dziecku nie ma się już czasu na nic. Jeszcze dodam że mój mąż pracuje do późna i mogę na niego liczyć tylko w weekendy(smutna) Napiszcie jak sobie radzicie.

Ada3610
 702  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem obowiązki

Odpowiedzi

elleonora
dasz radę! wiele kobiet oprócz opieki nad dzieckiem podejmuje się innych zadań! wszystko można pogodzić :)
tymianek
(kwiatek) ja robiłam zaocznie inżynierke będąc w ciązy, a później mgr-a jak mały się urodził. Mojego męża też nie ma całymi dniami, jak wyjdzie o 7 rano to wraca 22-23, ale weekendy ma wolne, dlatego zaoczne studia były dla nas jedynym rozwiązaniem. Dodam, że moje studia były techniczne, pomimo biologicznej nazwy i miałam pełno projektów ( projektowanie oczyszczalni scieków, składowisk śmieci itp) do rysowania i obliczania i jakoś sobie dawałam radę sama z malutkim dzieckiem.(prezent)
irekzboralski
ja studiuję ,pracuję i mam 3letniego Synka....mąż pracuje w Holandii...pomagają mi rodzice opiekując się Mikołajkiem kiedy jestem w pracy albo na zajęciach...a jak nie jestem w żadnym z tych miejsc razimy sobie sami...musimy...
xkasiulax
łeee nie jest żle czasem lżej czasem ciężej.Nie ma czasu na narzekanie znam dziewczyny pracujące zajmujące się domem i dziećmi dasz radę pogodzić obowiązki (prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.