Menu

Jak powiedziałyście mężowi, że jesteście w ciąży?

Jak wspominacie moment, w którym powiedziałyście mężowi, że jesteście w ciąży? W jakich okolicznościach? :)

Marzycielka26
 289  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem ciąża

Odpowiedzi

Beatka9316
Normalnie. Przypuszczałam już, że mogę być w ciąży. Powiedziałam mojemu D, że okres mi się już tyle spóźnia to w podskokach zadowolony poleciał do apteki po testy. Zrobiłam jeden i dałam mojemu, żeby za chwilę sprawdził... Po chwili mi mówi, że jest druga ale taka bardzo, bardzo delikatna to już do lekarza pojechałam z wynikami z krwi oczywiście z Moim D. Wyszłam to pokazałam mu tylko kartę ciąży. Pamiętam to jak by się działo dosłownie przed chwilą, tą jego radość w oczach i chyba gdyby nie te kobiety oczekujące na przyjęcie do lekarza to by tam chyba skakał i wydzierał się w niebo głosy. Bardzo był zadowolony, że jestem w ciąży. Ja wychodząc z gabinetu nie byłam w tak świetnym humorze jak mój... Ja to prawie ryczałam w tej poczekali.. Ale ogólnie z reakcji jestem bardzo zadowolona :) Lepsza być nie mogła (prezent)
MamaMateuszka
Prosto po wyjściu z gabinetu. W samochodzie. Ja ryczałam bo się przejęłam, nie planowaliśmy, a mój jeszcze nie mąż wtedy szalał z radości i snuł wizje naszej rodzinki..... ;-) Za to moja mama jak się dowiedziała to jej pierwsze słowa brzmiały, że musi się napić. Dodam, że normalnie alkoholu nie tyka(smiech)
tlolek
@MamaMateuszka moja jak jej powiedziałam że będzie Babcią "popier...was, za młoda jestem na babcie"

Mojemu mężowi (wtedy narzeczonemu) powiedziałam że już 3 dni mi się @@@spóznia więc szybko sam kupił test. W domu zrobiłam, odczekałam żeby zobaczyć wynik i powiedziałam że właśnie został tatusiem.
amalka
Kupiłam śliczną, opatrzoną napisem "Nasze Dziecko" ramkę na zdjęcie, przykleiłam doń oba pozytywne testy i ustawiłam "niespodziankę" na stole w pokoju. Mąż miał zasiąść do obiadu i odnaleźć tę "przystawkę". Nie udało się, bo ledwie P przekroczył próg domu, ledwie na niego popatrzyłam... rozbeczałam się jak głupia (smiech) "Wygadałam się" zatem (grins)
amalka
Moi rodzice popłakali się z radości (cukierek) Nigdy nie zapomnę reakcji taty, gdy dowiedział się iż będzie Chłopiec... Miał już dwie córy, wnusię i marzyło wnuczku. Krzysio urodził się w dzień urodzin Dziadka. Co roku świętują razem (grins)
kama86
Po wykonaniu testow..
Bestyjka
Jak zaczęłam wymiotować sam zajarzył ;)
iwus198920
przez tel o 5 rano :D
maja1482
Razem zrobiliśmy testy, czyli podobne jak u @asafii :)
tymianek
@asafii ... razem siusialiście ?(pokoj)
Dowiedziałam się o ciąży 27 grudnia, w dni Świąteczne odrzucało mnie od alkoholu ( a może podświadomość tak kazała), a że musieliśmy poczekać, aż apteki będą otwarte, także jakoś tak wyszło, że nie było tajemnicy, tylko oczekiwanie na dzień pracujący i trafne przeczucie
Ada3610
Mąż akurat wyleciał na tydzień do Afganistanu. Zrobiłam w tym czasie test i z niecierpliwością czekałam jak zadzwoni. Wykrzyczałam mu przez telefon, że zostanie TATĄ. Ze szczęścia się tak wzruszył, że nie mógł słowa wydusić.
renata29
Od jakiegoś czasu rozmawialiśmy o tym,że okres mi się spóźnia i jest mi niedobrze,nie mogę jeść.Podejrzewaliśmy,że mogę być w ciąży ale nie mogliśmy w to uwierzyć.W końcu zrobiłam test i od razu zadzwoniłam do męża.Chyba był w szoku bo jakoś tak mało entuzjastycznie zareagował.Dopiero w nocy wysyłał mi smsy pełne radości :)
W drugą ciążę zaszłam u rodziców,na wakacjach.Zadzwoniłam do męża i mówię,że musi przyjechać bo mam mu coś do powiedzenia.Domyślił się,że jestem w ciąży.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.