Menu

Jak pozbyć się bólu pleców?

Hej :) od pewnego czasu goli mnie kark i odcinek, szczególnie kręgi szyjne. Znajoma poleciła mi wybrać się na masaż klasyczny - segmentarny, znalazłam niedaleko mnie salon http://www.beautytower.pl/masaz/ Jak myślicie opłaca się czy lepiej iść do fizjoterapeuty ? ;)

anggiee32
 288  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie ból kręgosłupa

Odpowiedzi

Nena
Mnie tam fizykoterapeuta nie pomógł wcale poszłam na masaż do masażysty który zajmuje sie sportowcami i jak ręką odjął. Jednakże wcześniej miałam zdiagnozowane przesunięcie 2 kręgów szyjnych w wyniku stłuczki samochodowej- facet mi w tyl wjechał- nie moglam spac, leżeć ani siedziec -leki nie pomagały i jak wspomnialam zabiegi też nie, i dopiero ten masażysta postawil na nogi. Idz wiec jak juz mówiły dziewczyny najpierw do lekarza, niech zrobia ci badania i zdiagnozuja co ci jest a potem dalej bedziesz działać.
kaatt
A ja polecam basen :)
TatianaOli
Mi też często doskwierają bóle pleców..:( Na tej stronce jest wiele ciekawych ofert masaży http://www.arena.pl/zdrowie-uroda/ Poczytaj sobie, są ciekawe oferty
anggiee32
Myślałam, że jest to wynikiem siedzącej pracy, a znów mój lekarz rodzinny potrafi tylko wypisać gripex i zalecić rzucenia palenia i bardzo jest mało chętny na wypisywanie skierowań, dlatego chciałam załatwić to sama, choć teraz rzeczywiście jak się nad tym zastanawiam może lepiej nie spłycać objawów tylko iść do lekarza ;) w każdym razie dziękuje, słuszna uwaga ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.