Menu

jak poznałyście swojego męża???

hejka dziewczyny,

jak poznałyście swojego męża, w jakich okolicznościach?

Czy któraś korzystała z portali randkowych?? :D

Ankkka
 736  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina poznanie męża

Odpowiedzi

oli28
Ja swojego męża poznałam podczas wolontariatu w hospicjum dla dzieci,byliśmy na tym samym piętrze więc często się widzieliśmy,dużo czasu spędzaliśmy razem i z dzieciaczkami.Urzekł mnie swoim podejściem do dzieci,tym jak się nimi opiekował...Najpierw był moim przyjacielem,potem przyjaźń przerodziła się w miłość.Co do portali randkowych to nigdy nie korzystałam.
Beatka9316
Ja swojego męża znałam dużo wcześniej mieszkaliśmy nie daleko siebie... Pewnego dnia spotkaliśmy się i zaproponował wtedy pierwszy raz spotkanie no i oczywiście spotkaliśmy się no i tak się zaczęło było kolejne i kolejne spotkanie... Aż w końcu zostaliśmy parą :) A jeśli chodzi o portale randkowe to nie korzystałam z nich nigdy nie jestem do nich jakoś przekonana nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie.
tlolek
siedział za mną w ławce w LO. Dopiero po balu studniówkowym zaiskrzyło. Nie była to moja wielka szkolna miłość i wg innych bardzo do siebie nie pasowaliśmy (wg mnie też, ale coś mnie ciągnęło do niego)
Dość szybko jednak doszłam do wniosku że to z nim chcę spędzić swoje życie i to z nim chce mieć dzieci. Nie wyobrażam sobie innego mężczyzny u swego boku niż mojego Ł
clyde22
Tlolku, zostało Ci tak ze szkolnej ławy. (kciuki)
Ja mojego "męża poznałam" w pracy. "Przyszedł" na chwilę na zastępstwo za kogoś i tak nam zostało na resztę życia. (kciuki)
AnKa221986
mąż napisał do mnie na gg ( nie znaliśmy się szybciej), rozmawialiśmy codziennie przez gg aż spotkaliśmy się na żywo i rok od tego dnia byliśmy już małżeństwem..:)
maja1482
Ja natomiast swojego poznałam na dyskotece. Nigdy chłopcom poznanym na imprezie nie dawałam nr telefonu, a tu coś mnie podkusiło i dałam... Zadzwonił następnego dnia życząc mi spokojnej podróży (wracałam z domu na uczelnię). Spotkaliśmy się dopiero miesiąc później. A tak naprawdę wszystko zaczęło się dwa miesiące od pierwszego spotkania i jesteśmy już razem prawie 8,5 roku. Trochę musiał się o mnie postarać(grins)
JUSTYNA300511
Ja swojego też na dyskotece okazało się ze chodził z moim bratem do szkoły średniej do jednej klasy.Potem przez jakiś czas nie mieliśmy ze soba kontaktu aż do czasu jak zadzwonił i zaprosił mnie na swoją studniówkę i tak juz jestesmy ze soba prawie 16 lat
karolincia
Poznałam mojego męża w pracy pom ogła nam wspólna znajoma inaczej nie miałby śmiałości żeby się umówić pierwszy raz a potem to już poszło szybko.
kama86
Poznalismy sie w szkole,pozniej chodzilismy do klasy.Kolezenstwo przerodzilo sie w(serce)
Nigdy z poratali randkowych nie kozystalam.
rozowa82
przez telefon (telefon)
Bestyjka
U koleżanki. Mój mąż i ona się czasem spotykali ale nic poważnego. Poszliśmy razem na wiejską potupaje i spodobał mi się, więc usiadłam mu na kolana i zapytałam czy chce mój nr :) Nie traktowałam tej znajomości zbyt poważnie ale życie potrafi zaskakiwać ;)
Justyna14
W pracy
katarynka3311
Ja mojego męża poznałam na lotnisku w Liverpoolu. Przyleciałam do moich znajomych, a oni nie mogli mnie odebrać w zastępstwie przysłali jego. Mieszkaliśmy w jednym domu, potem tamci znajomi się wyprowadzili, bo wracali do PL. Ja też chciałam wracać,ale mnie zatrzymał...(kwiatek) . Po 2 miesiącach byliśmy zaręczeni.
A co do portali randkowych, to nigdy nie korzystałam, ale moja Przyjaciółka tak. Póki co nie ma dobrych doświadczeń.
Jamama1
U Nas wszystko zaczelo sie w kosciele w Szkocji. I tak jestesmy juz ze soba prawie 6 lat.
MonikaNowak
ja swojego męża poznałam na ezeo.pl :) eh.. u mnie szczęście przyniósł jednak portal randkowy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.