Menu

Jak pozytywnie nastawić dziecko do przedszkola?

Pójście do szkoły to nie lada wyzwanie nie tylko dla dziecka, ale i dla rodziców. Jak Twoje dziecko reagowało na pójście do przedszkola? Czy był płacz? A może Ty się bardziej obawiałaś tej chwili? Jak pozytywnie nastawić dziecko na pójście do przedszkola? Podziel się z nami w komentarzach poniżej ...

Ania
 951  4

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Moja corka pierwsze dwa dni w przedszkolu przeszła cudnie, nie płakała nic, biegła z checią sie bawic... Pozniej niestety przeszedł kryzys który trwał przeszło miesiac. Napatrzyła sie jak inne dzieci płaczą i codziennie rano przy rozstaniu był płacz. Mineło tak jak mowie po przeszło miesiacu a teraz to az sie nie moze doczekac kiedy pojdzie do swoich kolegów. :)
clyde22
Ja to jestem dzieckiem szczęścia i jak bym szóstkę trafił z moim przedszkolakiem. Żadnych problemów, żadnych płaczów. Kryzysami byłem straszony, ale póki co nie przychodzą. Pewnie będą, jak młodemu przedszkole się znudzi. Póki co lubi ten sport. Płakał rano tylko raz, bo wypaplałem, że dziadka do stolicy zawiozę, a synek lubi jeździć... ;)
Doceniam ten Losu dar co rano...
mammma
ja nie nastawiałam mojej córki na pójście do przedszkola. poszłam na żywioł-zaprowadziłam ją jak skończyła 3 lata i już. wszystko poszło gładko i to był dla mnie dowód na to że córka była gotowa na nowy etap w życiu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.