Menu

Jak przechowujecie miód?

Pytanie, jak w tytule(grins) W szafce, w lodówce... ????????

Magdzik
 874  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie miód

Odpowiedzi

Kasia1978
w szafce
stokrotka30
zawsze w szafce:)
myszka838383
w szafce
clyde22
W temperaturze pokojowej w słoiku... (smiech)
Słyszałem, że nie powinno się miodu dodawać np. do gorącej herbaty, bo traci swe fantastyczne właściwości. Temperatura max. 30 st.
Magdzik
W szafce(kciuki) Przemku, a ja właśnie bardzo lubię herbatkę z miodem, cytryną i sokiem malinowym(kciuki) Zwłaszcza na przeziębienie polecam(kciuki)
stokrotka30
Mój tato ma ule i jest z zamiłowania pszczelarzem,więc wiem,że jeśli miód jest PRAWDZIWY nie może się zepsuć w szafce,może się ,,zcukrzyć"wtedy wystarczy słoik włożyć do ciepłej wody,no i faktycznie najzdrowszy jest rozpuszczony w letniej wodzie wieczorem,wypity naczczo rano!!(kciuki)
mgli21
mi się wlaśnie skończyl wielki sloik prawdziwego miodu który miałam w szafce 2 lata i nic mu nie było(kwiatek) a taki kupny to nie wiem
Nula139
W szafce.
natuuusia19
w szafce
kamila2400
szafka
margolcia85
pierwsze co mi przyszło do głowy po odczytaniu pytania to "w słoiku" ale to przecież raczej naturalne a słoik trzyam w szafce :)
tymianek
w szafce - mój ŚP dziadek był pszczelarzem i nigdy nie trzymał ( my też nie trzymamy) miodu w lodówce - w chłodnym miejscu owszem.
Poza tematem, to polecam miód faceliowy, dostępny tylko w niektórych regionach , ale warto go poszukać, bo jest przepyszny.
karolcia514
w szafce :)
Kordelia
W szafce (grins)
ada410
Nie będę oryginalna... w szafce(grins)
Beki
na lodówce :)
renata29
w szafce
kropeczka
na szafce
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.