Menu

Jak radzicie sobie ze stresem, pośpiechem i terminami

Z pewnością w twoim życiu często zdarzają się sytuacje, kiedy musisz robić kilka rzeczy jednocześnie, musisz pamiętać o terminach wizyt u lekarza, o terminach płatności rachunków, o godzinie wyjścia i powrotu ze szkoły! Jak radzicie sobie z tym pośpiechem. Czy dochodzi często do stresujących sytuacji, czy też umiesz wszystko dobrze z góry zaplanować? Czy sporządzasz listę spraw do załatwienia, czy pamiętasz wszystko i perfekcyjnie dajesz sobie radę z zabieganą codziennością? Opowiedz jak radzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami dnia codziennego, jak dobrze się zorganizować, aby uniknąć stresu i gonitwy na wariackich papierach?

Ania
 966  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

stres pośpiech

Odpowiedzi

renata29
Nie robię listy,wszystko pamiętam i tam gdzie muszę być na czas się nie spóźniam.
Juli1303
Mam tak zazwyczaj napięty grafik , że aż w głowie się kreci..praca, druga praca, studia , dziecko...ciągle żyję w stresie. Ale czlłowiek się przyzwyczaja...poniedziałki jedynie mam wolne heh. A od wtorku do niedzieli gonitwa..
LaMandragora
Tja... Do momentu posiadania dwojki dzieci wszystko mialam w glowie. Teraz musze zapisywac terminy, bo majac w glowie zdarzylo mi sie nic tam nie miec i jakis (wazny) termin przeoczyc. Ogolnie pomaga tylko organizacja, bo jak cos na lapu capu to tylko chaos jest i nic konstruktywnego.
daryjka87poznan
Ja wszystko pamietam.
irekzboralski
ehh.....jakos sobie radzę...ale nie tak bardzo jak bym chciała..nawet czasu brak na zapisywanie tego o czym mam nie zapomnieć;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.