Menu

jak się bawią wasze dzieci?

czy wasze pociechy potrafią się zająć same sobą? czy tez trzeba im cały czas towarzyszyć? bardzo mnie to ciekawi bo ostatnio bylismy na weekend u mojego brata który ma dzieci w podobnym wieku i one cały czas potrzebują widowni ! nie ma chwilki odpoczynku. jak to jest u was?

Alb22
 718  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport dzieci zabawa

Odpowiedzi

monjuk
Mój Maciuś potrafi się zająć sobą ale nie na długo - czasami wertuje gazety i siedzi tak z 20 minut, ale wystarcza mu jak ma mnie w zasięgu oka - wtedy jest fajnie :)
jolks28
Moja Nikola ma dwa latka i całkiem nieźle potrafi się sama bawić, ale duża zależy od samego dnia. Czasami mama jest niezbędna a czasami nie. Mam znajomych którzy mają synka 4 latka i to jest dla mnie coś strasznego - dziecko jest od małego tylko z nimi w domu, bo koleżanka nie pracowała. Niestety zmienila się sytuacja i trzeba by iść do pracy - nie da się. Grześ nie zostanie z żadnym z dziadków nie mówiąc o przedszkolu - spi z nimi (zero intymności przez to kryzys w związku). Uwazam że trzeba uczyć dziecko samodzielności i w spaniu i podczas zabawy. Ja sobie nie wyobrażam kiedy mialabym coś zrobić gdybym miala cały czas dziecko uwieszone na przyslowiowej spódnicy!
ann79
Moje dzieci od małego umiały się zorganizować - wystarczyło wyciąganie zabawek z pudełka i chowanie - a potem jak ich było dwoje to już w ogole super!
zadymka
Lenka potrafi się zając sobą, ale trzeba jej co chwilę coś wymyslać. Nie placze nawet jak jej znikniemy z oczu. Zuch dziewczynka! :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.