Menu

Jak się do was zwracają znajomi

Jak się do was zwracają znajomi? Po imieniu, po nazwisku czy może macie jakąś ksywkę?! Ja dla wszystkich jestem Paulą, a mój mąż jest Majstrem. „Majster wpadnijcie do nas” - ja się też tak do niego często zwracam.

paula80
 653  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

nazwisko imię ksywka

Odpowiedzi

lolitta
Na mnie mówią lolitta, albo lolittka – po flirciara ze mnie kiedyś straszna była no i tak się do mnie przylepiło na amen. A do męża po imieniu. Po nazwisku jakoś sobie nie wyobrażam. Zresztą było takie powiedzonko „Po nazwisku to po pysku”
Aagataa
Nie miałam nigdy żadnej ksywki a nawet jak tak to żadna się do mnie na dłużej nie przykleiła. Po prostu mi nie pasowało.
lusilla
Na mojego męża znajomi mówią Sumok, bo kiedyś był bardzo przy sobie... i może faktycznie trochę Sumoka przypominał. Już dawno temu schudł, a przezwisko i tak i tak zostało. Na mnie mówią lusilla od imienia.
renatka
Do mnie mowią zdrobniale ,,Renia"albo gadzina:)A ogólnie na rodzinkę ,,gadziny".Bo ja często mówiłam do synusia Ty mój Kochany Gadzie lub Gadzinko..
kasia13_archiwum
Po imieniu... Kasiu. Do meza rowniez po imieniu.
artanis
Część mówi do mnie Karolina, część Artanis właśnie...
Misia80
Do mnie po prostu Aga ado męża po imieniu
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Agula
Do mnie zawsze wszyscy mówili Aga lub Aguś. Znajomi mojego ex nazywali mnie Nesia od Agniesia :) A mój narzeczony to Mario :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.